Sprzęt > Monitory

Monitor dla grafika - proszę o pomoc

<< < (2/3) > >>

:
LG często w monitorach ma tak, że u góry ekranu jest inna jasność, a na dole inna. Strasznie wkurzające. Też mam Samsunga i o dziwno sprawuje się dobrze. Ma jeden bad pixel, ale nie będę oddawał na gwarancje, bo znając moje szczęście to jak zwykle jej nie uznają. Raz w życiu uznali mi gwarancje, jak kondensatory się wylały. Sprzęt wrócił w gorszym stanie niż wyjechał.

mateo86:

--- Cytat: kszyhu ---Ma jeden bad pixel
--- Koniec cytatu ---
Jeśli w gwarancji nie napisano inaczej, wtedy obowiązuje norma ISO 13406-2. Określa ona ile martwych pikseli może być na milion pikseli. Na każdy milion pikseli mogą być 2 martwe piksele, przy czym zawsze zaokrągla się w górę. Dla monitora 1920x1080 może wystąpić nawet 6 martwych pikseli i nie będzie możliwości gwarancji.

Nie jestem pewien, ale samsung chyba daje dodatkową gwarancję, nawet na 1 bad pixel.

:
Mi to nie przeszkadza, bo przy 1380x768 jeden martwy pixel to aż tak nie razi. Bynajmniej nie mnie.
Oddałbym na gwarancje, ale kupiłem go w markecie. Ostatnio jak coś oddawałem na gwarancje było czyste, nie zniszczone. Wróciło tłuste, brudne, porysowane i oczywiście ja im dostarczyłem taki sprzęt. W dodatku oddałem włączający się a wrócił kompletnie niesprawny + "Utrata gwarancji. Uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika"...

Andrzej J:
Jak masz jeden martwy pixel możesz spróbować programu do naprawy

--- Cytuj ---lcdnurse
--- Koniec cytatu ---
Czasami można nim naprawić martwe pixele.
http://404.g-net.pl/2012/03/lcd-nurse-wyniescie-swoje-martwe-piksele/
Pozdrawiam

genoveva:
Potrzebuję dobrego monitora led do 1000 zł i mam pewien problem :) Wrzucilam sobie w porównywarce okazje.info monitory ledowe i mam ponad 500 pozycji ... a ponieważ nie brdzo się orientuję, więc nie wiem na co zwracać uwagę :(
Monitor jest mi głównie potrzebny do pracy graficznej ... Na jakie parametry powinnam zwracac szczegolna uwagę? No chyba ze ktos mi doradzi konkretny model ... :) Byłoby super :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej