Sprzęt > Napędy CD/DVD

CDemu - pomoc!

(1/1)

ania1923:
Witam. Jestem w trakcie instalacji simsów (gdzie potrzebne są 4 płyty). 2 napędy dodałam bez problemu, ale nie mogę dodać trzeciego (i odmontować pozostałych dwóch). Jak mogę dodać następne napędy?

ania1923:
Już dodałam. Teraz mam kolejny problem : gdy chcę je uruchomić, to wyskakuje mi błąd : Awaria programu Wine - Wewnętrzne błędy - otrzymano niewłaściwe parametry. Co mogę z tym zrobić?

ultr:
Najlepiej porad dotyczących problemów Wine z konkretnymi programami szukać w Bazie Aplikacji Wine (AppDB):
http://appdb.winehq.org/

Tam może być opisany sposób instalacji, jeśli nie działa z od razu, sposób uruchomienia. Często wystarczy doinstalować kilka rzeczy w Wine za pomocą winetricks i program/gra działa bez najmniejszych problemów. Te informacje najprędzej znajdziesz na AppDB w opisie danej aplikacji i komentarzach do niej.

Pozdrawiam.

ania1923:

--- Cytat: ania1923 ---Witam. Jestem w trakcie instalacji simsów (gdzie potrzebne są 4 płyty). 2 napędy dodałam bez problemu, ale nie mogę dodać trzeciego (i odmontować pozostałych dwóch). Jak mogę dodać następne napędy?
--- Koniec cytatu ---
Ponawiam pytanie :D Teraz znowu nie wiem jak to zrobić :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej