Sprzęt > Urządzenia sieciowe

eagle-usb failed to load...

(1/3) > >>

Gela:
Uruchamiam komputer, wkładam płytkę i pokazuje się ekran startowy instalatora klikam ENTER zgodnie z zaleceniami i tu zaczyna się moje utrapienie. Mianowicie instalator ładuje dwa elementy i pokazuje się czarny ekran i nic się nie dzieje. nie wiem co mam robić proszę o pomoc Mam asus\\'a kt880 athlon 2600+  ram512 a oprócz tego na tym samym dysku lecz na oddzielnej partycji windows\\'a XP na fat32

Xax79:
Pytanie:
Skad masz instalke. Jezeli pobrales z sieci to czy sprawdziles sume MD5 obrazu ISO, ktory pobrales czy zgadza sie z ta z serwera zanim wypaliles plytke ? Jezeli nie to sprawdz (o ile masz jeszcze obraz, jak nie to sproboj jeszcze raz).

Gela:
wybacz ale trochę nie bardzo wiem co mam sprawdzić mógłbyś to napisać trochę prościej??

Gela:
na serwerze pisze, że to iso to md5sum ale nie wiem co mam dalej zrobić. wyczytałem tu i tam też coś o programie md5sum i że to służy do sprawdzania płyt więc  może mam sprawdzić jakoś płytę?? ale czy to możliwe że jak obraz jest w \\"systemie*\\" md5sum to płyta wypalana w nero jest w innym \\"systemie*\\" * nie wiem co to jest md5sum więc opisuje to słowem system

Gela:
niestety pierwsze dwie płyty mają inne md5sum
niż na serwerze. czego to może być wina

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej