Nowe posty

Autor Wątek: Dystrybucja dla laika i słabego sprzętu.  (Przeczytany 5172 razy)

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Dystrybucja dla laika i słabego sprzętu.
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-01-06, 13:24:30 »
Cytat: YeahPL
Że tak powiem, nie ma żadnych problemów z obsługą sieci?

W debianie przy instalacji wpisujesz dane sieci, jeśli zaś automatyczne ustawianie sieci powiodło się, to wówczas instalator Cię o tym poinformuje - tak jest przy instalacji tekstowej stable.
Powiem, że tak i no właśnie.

Sam co napisałeś powyżej świadczy to o tym, iż Linux jest z założenia systemem przystosowanym do obsługi sieci.
Czy Ty to rozumiesz jako stwarzanie problemów z połączeniem?
Litości.

Z resztą Twojego wpisu nie mam zamiaru dyskutować, bo nie chce mi się przytaczać masy danych dotyczących pożerania zasobów przez KDE lub Gnome, biorąc pod uwagę porównanie wyników z kilku choćby lat ich "rozwoju".
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version

  • Gość
Dystrybucja dla laika i słabego sprzętu.
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-01-06, 14:25:28 »
@LordDarius
Wez pod uwage fakt, ze w poprzednim poscie nie krytykowalem Debiana w jakikolwiek sposob. Pierwsze pytanie mialo charakter upewnienia sie, czy dobrze rozumiem, zas drugi akapit mial charakter czysto informatywny i skierowany byl przede wszystkim do autora.

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Dystrybucja dla laika i słabego sprzętu.
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-01-06, 20:24:21 »
Cytat: YeahPL
@LordDarius
Wez pod uwage fakt, ze w poprzednim poscie nie krytykowalem Debiana w jakikolwiek sposob. Pierwsze pytanie mialo charakter upewnienia sie, czy dobrze rozumiem, zas drugi akapit mial charakter czysto informatywny i skierowany byl przede wszystkim do autora.
Wziąłem pod uwagę :)
Wyluzuj Kolego.
:D
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version