Nowe posty

Autor Wątek: Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?  (Przeczytany 3740 razy)

  • Gość
Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?
« dnia: 2011-11-29, 18:33:42 »
Tak jak w temacie nie mogę usunąć uszkodzonego pliku pdf. Próbowałem już w dolphinie , krusaderze i z konsoli. Cały czas wyskakuje że plik nie istnieje mimo że jest w menadżerze plików jak i pod konsolą go widać.

zebra

  • Gość
Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-11-29, 18:55:22 »
Mi pomogło w takie sytuacji zapisanie jakiegokolwiek pliku o tej samej nazwie w tym samym folderze. Potem już tylko usuń.

  • Gość
Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-11-29, 19:00:44 »
Już sobie poradziłem. Lubie KDE4 ale muszę przyznać że Dolphin i Krusader beznadziejnie czasem działają. Wystarczyło pobrać Thunar i bez problemów usunął te pliki. Podejrzewam że Nautilus pewnie też by sobie z nimi poradził. Nie wiem dlaczego pod KDE4 w Thunarze nie widać w ogóle ikon. Zainstalowałem gtk-kkde4, gtk-theme-switch2 i nadal nic.

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-12-02, 00:52:32 »
Ciekawe, jakim to cudownym poleceniem Thunar usunął to czego nie mogło pokonać zwykłe rm...
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

  • Gość
Jak usunąć uszkodzony plik pdf w Linuksie?
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-12-02, 13:20:55 »
Zwykłym PPM i usuń. Z Dolphinem już miałem wiele razy problemy. Nie widział czasem niektórych plików. Co do rm to nie usuniesz nim uszkodzonego pliku pdf, co najwyżej plik tekstowy. A ikon nadal brak w Thunarze pod KDE.