Nowe posty

Autor Wątek: Joli OS deinstalacja  (Przeczytany 2713 razy)

WooMonkey

  • Gość
Joli OS deinstalacja
« dnia: 2011-11-27, 00:25:11 »
Witam serdecznie!

Mam zainstalowany system jolicloud i chciałbym wrzucić win 7. Joli jest moim jedynym systemem, a problem mam z jego deinstalacją, albowiem windows nie chce mi bootować z USBka (po włączeniu netbooka miga myślnik i nic się nie dzieje). Mam ustawione w BIOSie bootowanie z USB.

Stąd pomyślałem sobie, że najlepszą opcją będzie usunięcie Joli OS w jakiś sposób i zainstalowanie Win z BIOSa, ale też do końca nie wiem jak to zrobić i czy potem problem z windą się rozwiąże.

Proszę o pomoc w wymianie systemu.

WooMonkey

Offline mateo86

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 647
    • Zobacz profil
Joli OS deinstalacja
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-11-27, 01:23:47 »
Podobne problemy czasem mam podczas reinstalacji xp - zauważyłem że jeśli poczeka się odpowiednio długo (20-30 min), w końcu instalator kontynuuje swoją pracę. Tak jakby w tym czasie skanował dysk w poszukiwaniu innych wersji windows.

WooMonkey

  • Gość
Joli OS deinstalacja
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-11-28, 11:15:28 »
Czekałem 2 godziny i nic się nie zmieniło.
Chciałbym jeszcze dodać, że przy instalacji z .exe, a nie .iso, miałem błąd Error code: 0x80070490.

Podziałał dopiero Windows 7 USB DVD Download Tool, tak to w żaden sposób nie chciał bootować. Wszystko się zrobiło bez problemu. Trzeba było tylko usunąć wszystkie partycje i stworzyć na nowo, bo był problem z NTFS.

Dzięki, temat jako tako do zamknięcia.