Gry w Linuksie > Emulacja

Zapisy gier w folderze Wine

(1/2) > >>

kokus98:
Witam, otóż zainstalowałem przez PlayOnLinux grę "GTA San Andreas", nic się nie zacina,wszystko gra. Musiałem skasować i nadal jest w folerze Wine !(programy>wine>program>i dalej ściażka gry). Kasowałem ją przez POL. To więc znowu zainstalowałem i tym radzem, gdy chciałem skasować przez Wine to sami zobaczcie-screeny(niżej). Gra jest oryginalna(wgrałem cracka).





PS. Jeśli jest taki temat to bardzo przepraszam, gdy jednak w złym dziale proszę przenieś :). Pozdrawiam

roobal:
Usu recznie katalog gry z ukrytego katalogu wine i jesli dobrze pamietam, w katalogu .config/menu powinny byc pliki od menu Wine, skasuj je i pozycje z menu znikna.

Pozdrawiam!

kokus98:
Możesz trochę dokładniej? Siedzę od tygodnia na ubuntu i za bardzo się jeszcze nie przyzwyczaiłem. Nie mówie, że nie wiem gdzie co jest ale trochę muszę się nauczyć :P .

Pozdrawiam

EDIT.

zainstalowałem pesa 2010, trochę pograłem i chciałem przez wine usunąć-nawet się nie otwiera odinstalator pesa. Poradzicie ?

ra-v:
Odinstalator

--- Kod: ---
wine uninstaller
--- Koniec kodu ---
A jeśli nie pomoże to ręcznie usuń z katalogu "/home/użytkownik/.wine/drive_c/Program Files" samą grę oraz ewentualnie z rejestru

--- Kod: ---
wine regedit
--- Koniec kodu ---

--- Cytuj ---Gra jest oryginalna(wgrałem cracka).
--- Koniec cytatu ---
Hmmm.... a możesz to wyjaśnić?

kokus98:
Że co ? oryginalna gra tylko cracka wgrałem,żeby lasera nie męczyć i nie zużywać płyty :)

EDIT.

Sprawdzałem przez usuń/zmień w uninstalerze wine to się "jakby" ładuje do nieskończoności(chyba,że klikne OK).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej