Nowe posty

Autor Wątek: AVCHDcoder na ubuntu 10.04 LTS  (Przeczytany 4941 razy)

arkas34

  • Gość
AVCHDcoder na ubuntu 10.04 LTS
« dnia: 2011-07-04, 22:39:48 »
Witam
Mam problem z konwersją w programie AVCHDcoder na ubuntu , dodam że jestem nie doświadczonym użytkownikiem jeżeli chodzi o linuxa i jak będziecie mieli mi pomagać to bardzo bym prosił o pomoc krok po kroku.Opiszę od początku co robię , a więc odpalam program , wczytuje film , ustawiam audio i napisy , jak mam wszystko poustawiane dodaje do konwersji, klikam aby program zaczął konwertować i gdy dojdzie do momentu kiedy ma się zacząć konwersja to wyskakuje błąd : Errorcode: 0x0401 " An error occurted while encoding video " i nie wiem co mam zrobić - przypuszczam że program nie może się połączyć z kodekami ale to tylko przypuszczenia. Bardzo proszę o pomoc bo bardzo mi zależy na tym programie i jak wspomniałem proszę o pomoc krok po kroku.

ZipoKing

  • Gość
AVCHDcoder na ubuntu 10.04 LTS
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-07-05, 09:27:49 »
Zajrzałeś chociaż do Google (pierwszy wynik: klik)
Cytat: Google
A common problem is that you get Errorcode: 0x0401 or some decoders are failing in the Decoder
Tester. There are a couple of things you can do to make it work. If this Guide doesn't help, just e-mail
me at: tools@twanwintjes.nl and I will try to help you.

AVCHDCoder has trouble when you installed the following software:

CCCP (Combined Community Codec Pack)
K-Lite Codec Pack
Vista Codec Pack
Ulead software.
and all other codec packs

Just uninstall all above software. I recommend you also delete VobSub.

Before we continue installing new Software uninstall the following software:
ffdshow
Haali Media Splitter
Avisynth

arkas34

  • Gość
AVCHDcoder na ubuntu 10.04 LTS
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-07-05, 15:54:47 »
Wszystko pięknie i ładnie opisane ale ja mam problem nie w windows tylko na ubuntu

Offline

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 432
    • Zobacz profil
AVCHDcoder na ubuntu 10.04 LTS
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-07-06, 03:57:12 »
A przepraszam czy wszystkie opisane tam programy są dostępne li tylko na platformę Windows (tm)?