Nowe posty

Autor Wątek: Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office  (Przeczytany 7681 razy)

MarzenaZ

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« dnia: 2011-05-20, 23:51:11 »
Przy uruchamianiu Open Office wyskakuje mi taki komunikat:

"Błąd przy ładowaniu kodu BASIC dokumentu
file://home... (długa nazwa)
Błąd ogólny
Błąd ogólny wejścia/wyjścia"

Poprzednim razem musiałam zrestartować komputer, bo się zawiesił przy uruchomianiu Open Office...
Co to może być?

MarzenaZ

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-05-26, 23:39:27 »
Hmmm... są trzy możliwości: albo źle zadałam pytanie, albo moje pytanie jest tak banalne, że wszyscy się zastanawiają, jak w ogóle można o coś takiego pytać, albo problem jest za trudny... Mam podać dokładną ścieżkę do tego pliku (tę długą nazwę)? To przepiszę jutro, jak będę uruchamiać Open Office. Za każdym razem dwa takie komunikaty mi się wyświetlają.

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-05-27, 08:32:04 »
W jakim pakiecie biurowym plik był tworzony? Jesteś pewna, że plik nie jest uszkodzony? Spróbuj go otworzyć / uruchomić np. tutaj:
http://www.microsoft.com/pl-pl/cloud/default.aspx
lub w pakiecie MS Office na innym komputerze.
Ten błąd:
Cytuj
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC dokumentu
sugeruje, że plik może być niekompatybilny z OpenOffice. W ostateczności możesz spróbować uruchomić Open Office z czystą konfiguracją -> usuń katalog OO3 z Twojego /home/MarzenaZ/ .

MarzenaZ

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-05-27, 09:51:19 »
Tylko tu nie chodzi o jakiś konkretny plik. Taki komunikat wyświetla mi się także wtedy, kiedy próbuję uruchomić "czystego" Open Office. Zresztą to są dwa komunikaty, a adres (ten długi, którego nie przepisałam) prowadzi do jakiegoś pliku w programie chyba, bo nie do moich dokumentów... Zresztą ostatecznie każdy plik mi się otwiera i wszystkie działają, tylko zastanawiają mnie te komunikaty...

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-05-27, 12:27:16 »

MarzenaZ

  • Gość
Błąd przy ładowaniu kodu BASIC w Open Office
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-05-29, 21:18:45 »
Dzięki! Pewnie właśnie o to chodzi.