Nowe posty

Autor Wątek: Po konfiguracji Compiza wyświetla się tylko tapeta w Gnome.  (Przeczytany 4816 razy)

glebol

  • Gość
witam, mam powazny problem, ustawilem sobie kilka opcji w compizie i w tym dodatku compis fusion z centrum oprogramowania wszystko smigalo dobrze, az wlaczylem odblyski (czy jakos tak), zaczal mi sie wieszac system i zrestartowal, jak chcialem wejsc spowrotem na gnome, to wiesza sie, nie wyswietla nic oprocz tapety. Nie wiem co zrobic nie moge pracowac w gnome. Wszedlem w xtrem i tutaj szukam pomocy. Prosze o szybka pomoc.

----

EDIT: Następnym razem prosiłbym o stosowanie znaków interpunkcyjnych, gdyż ciężko się czyta twój post.

Pozdrawiam!

roobal

Telemah

  • Gość
Po konfiguracji Compiza wyświetla się tylko tapeta w Gnome.
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-06-18, 12:28:08 »
gconftool-2 –recursive-unset /apps/compiz

spróbuj, nie wiem czy w najnowszym gnome to zadziała 2 lata temu użytkowałem okazyjnie kompa z gnome+compiz i nie raz zdarzyło mi się namieszać , ale to co podałem u góry zawsze skutkowało, to polecenie znalazłem kiedyś w jakimś tutorialu nt. compiza.Zawsze jakby nie zadziałało to możesz jeszcze w trybie awaryjnym spod gołej konsoli wyrzucić compiza wraz  z plikami konfiguracyjnymi i na nowo zainstalować ale najpierw spróbuj 1-go rozwiązania.

glebol

  • Gość
Po konfiguracji Compiza wyświetla się tylko tapeta w Gnome.
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-06-18, 12:34:22 »
wlaczylem w awaryjnym gnome i wylaczylem tamten efekt ;/ ale i tak troche namieszalem z pod konsoli najpierw XD

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Po konfiguracji Compiza wyświetla się tylko tapeta w Gnome.
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-06-18, 15:37:48 »
Sprawdź czy system nie przełącza Cię przypadkiem na sesję Awaryjny Gnome.

Pozdrawiam!