Nowe posty

Autor Wątek: firefox, pulseaudio, i386/amd64 - brak dźwięku  (Przeczytany 6558 razy)

WizardNumberNext

  • Gość
firefox, pulseaudio, i386/amd64 - brak dźwięku
« dnia: 2011-04-13, 18:54:35 »
To nie żadna nowość. Podejrzewam, że wątek istnieje na forum. Ja niesety szukam informacji w języku angielskim, więc marne szanse aby je znaleźć na tym forum.

Firefox, iceweasel - jak go zwał tak go zwał, ale czy to jest OS i386 czy Os amd64 to efekt ten sam - brak dźwięku. Nie pojawia się nawet regulacja w kmix (oczywiście to pulseaudio, a nie sprzęt).
Sam firefox też testowany w wielu odmianach - 3.6.16 i 4.0 z servera firfox'a - brak dźwięku. Iceweasel czysto Debian'owy - brak dźwięku. Iceweasel z mozilla.debian.org (4.0) - brak dźwięku. Wersja Iceweasel jest amd64.
Próbowałem zmieniać
FIREFOXDSP=
na OS i386 to pomogło, chociaż nie wiem dlaczego, bo kilka razy zmieniałem i zachulało dopiero za którymś z kolei, chyba jeszcze coś zmieniałem - niestety nie pamiętam
Na amd64 nic nie pomaga - normalnie ręcę opadają.

Jakieś sugestie?

Edit:

Os to Debian 6.0.1 Squeeze amd64

EDIT2:
Zapomniałem o samym flash'u. Oczywiście próbowałem wersji 32 bitowych z firefox'em w wersji 32 i 64b. Probowałem wersji 64b na firefox'ie 64b. Efekt zawsze ten sam - brak dźwięku

hubi7

  • Gość
firefox, pulseaudio, i386/amd64 - brak dźwięku
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-07-03, 20:30:49 »
Jak rozumiem to dzwięk w systemie jest np. możesz odtwarzać utwory muzyczne itp. a problem jest wyłącznie z "sieciowym słuchaniem". Za dzwięk w przeglądarce chyba odpowiada suwak kmix-a PCM. (u mnie przynajmniej tak jest). Jak to jednak coś poważniejszego to daj znak
POZDR!!!

joachim726

  • Gość
firefox, pulseaudio, i386/amd64 - brak dźwięku
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-07-04, 17:26:26 »
Próbowałeś Alsamixer? Może to...