Nowe posty

Autor Wątek: Internet na Ubuntu + Speedtouch 330  (Przeczytany 10110 razy)

limak206

  • Gość
Internet na Ubuntu + Speedtouch 330
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-03-28, 19:33:13 »
Ubudsl usunąłem. Linnetu nie umiem usunac wiec zainstalowałem go raz jeszcze no ale niestety nic nowego. Połączył sie (Dostal IP pakiety szły) nie wczytał całej strony no i znowu w sprawdzeniu statusu polaczenia to samo mi sie pokazalo ze nie ma IP itp. Rozlaczylem i chcialem polaczyc sie ponownie i wyrzucil mi to:

 _ _                  _      ___   _
| (_)_ __  _ __   ___| |_   / _ \\ / |
| | | '_ \\| '_ \\ / _ \\ __| | | | || |
| | | | | | | | |  __/ |_  | |_| || |
|_|_|_| |_|_| |_|\\___|\\__|  \\___(_)_|
Strona projektu: www.linnet.cba.pl

Plugin pppoatm.so loaded.
PPPoATM plugin_init
PPPoATM setdevname_pppoatm - SUCCESS:0.35
connect(0.35): Address already in use

Wyłączylem terminal i właczylem od nowa i znow chcialem sie polaczyc i pokazal mi niestety po raz kolejny komunikat "Modem hang up" i tak moze godzinami mi pokazywac wtedy trzeba zrestartowac terminal lub ctrl+c nacisnac.

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Internet na Ubuntu + Speedtouch 330
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-03-28, 20:35:37 »
Cytat: limak206
Ubudsl usunąłem. Linnetu nie umiem usunac wiec zainstalowałem go raz jeszcze no ale niestety nic nowego. Połączył sie (Dostal IP pakiety szły) nie wczytał całej strony no i znowu w sprawdzeniu statusu polaczenia to samo mi sie pokazalo ze nie ma IP itp. Rozlaczylem i chcialem polaczyc sie ponownie i wyrzucil mi to:

 _ _                  _      ___   _
| (_)_ __  _ __   ___| |_   / _ \\ / |
| | | '_ \\| '_ \\ / _ \\ __| | | | || |
| | | | | | | | |  __/ |_  | |_| || |
|_|_|_| |_|_| |_|\\___|\\__|  \\___(_)_|
Strona projektu: www.linnet.cba.pl

Plugin pppoatm.so loaded.
PPPoATM plugin_init
PPPoATM setdevname_pppoatm - SUCCESS:0.35
connect(0.35): Address already in use
Rozłączanie stosuje się za pomocą komendy ./linnet r i naczej nadal Linnet będzie w użyciu.

Gdybym usiadł przed Twoim kompem to pewnie byśmy coś wymyślili, jednak jest jak jest.
Nie wiem co kombinowałeś i jak usunąłeś Ubudsl, bo nic nie napisałeś jak to zrobiłeś.
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version

limak206

  • Gość
Internet na Ubuntu + Speedtouch 330
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-03-28, 20:59:50 »
Usunałem go poprzez Centrum oprogramowania Ubuntu i tam znalazlem to Ubudsl i kliknalem odinstaluj.
Po tym polaczeniu i "zepsuciu" sie polaczenia rozlaczalem ta komenda i wlasnie po tym pokazal mi sie ten ekran ktory w poprzednim poscie cytowales.
Mam laptopa jeszcze moglbym go odpalic z netem i na skype jak masz moglibysmy gadac i bys mowil co mam robic a ja bym Ci przez kamerke wysylal co mi sie pokazuje na ekranie stacjonarnego (Ubuntu) :P