Inne > Rodzynki

[/dev/null] Linux na amr

<< < (2/2)

:
może i się zagalopowałem ale "uwielbiam" jak na forum ktoś zadaje pytanie czy prosi o coś (konkretnego) a tu nagle jakaś osoba z wielkim oburzeniem i pretensjami nie dość że nie pomoże to jeszcze zrobi wstręt i odeśle do google.
Do lukaso666 bezczelny to ty jsteś! Zresztą szkoda gadać. Ludzie na tym forum albo nic nie wiedzą albo nie są pomocni, takie cwaniaki jakie to nie są mądre a jedyne co potrafią to odesłać na google.
Temat do kosza. Moje konto też możecie usunąć bo nie będę już wchodził na to forum. Szkoda mojego czasu. Są inne i lepsze.

Robert:
np pracadomowa.pl ?
:-)

Robert:
W sumie, to na prośbę samego zainteresowanego. Prosił się o to od pierwszego postu...

Lord Darius:
Ja tylko kilka słów.


--- Cytat: itpr ---może i się zagalopowałem ale "uwielbiam" jak na forum ktoś zadaje pytanie czy prosi o coś (konkretnego) a tu nagle jakaś osoba z wielkim oburzeniem i pretensjami nie dość że nie pomoże to jeszcze zrobi wstręt i odeśle do google.
--- Koniec cytatu ---
Z pretensjami, z oburzeniem??? O/0

--- Cytat: itpr ---Do lukaso666 bezczelny to ty jsteś!
--- Koniec cytatu ---
Reakcja dziwnie przypomina mi pewien dowcip gdzie  na jego końcu następuje: ( ze specyficznym i zniewieściasłem gestem ręki opowiadającego):
"A.... masz wrooooooguuuuu".
:)


--- Cytat: itpr ---Zresztą szkoda gadać. Ludzie na tym forum albo nic nie wiedzą albo nie są pomocni, takie cwaniaki jakie to nie są mądre a jedyne co potrafią to odesłać na google.
--- Koniec cytatu ---
he he he, no leżę i kwiczę ;D

Właściwie to nadaje się do działu Rodzynki - decyzję pozostawiam koledze roca

Robert:

--- Cytat: Lord Darius ---Właściwie to nadaje się do działu Rodzynki - decyzję pozostawiam koledze roca
--- Koniec cytatu ---
OK, Będzie to dodane do specjalnego wątku na sposób bash.org'owy,

bo nie widzę opcji cofnij do /dev/null

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej