Nowe posty

Autor Wątek: Propozycja recenzji  (Przeczytany 15481 razy)

Offline

  • Users
  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Propozycja recenzji
« dnia: 2011-02-19, 07:22:02 »
Proponowałbym wspólne przetestowanie freeciv.net, gdyż planuję napisać recenzję.

darkpl

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-02-19, 13:00:05 »
fajny pomysl  :-) trzeba podkreslic ze to musi byc gruntowna analiza programu (nie powieszchodna jak to nie ktorzy robia)  moze ktos ci pomoze notgnucy

ra-v

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-02-19, 13:39:56 »
Kiedyś grałem w wersję nie przeglądarkową na Linuksie, niestety teraz nie mam już czasu na tak wciągające gry ;-)

Offline

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 432
    • Zobacz profil
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-02-20, 03:35:14 »
Przyłączyłbym się, ale na razie mam zbyt starą przeglądarkę ;)

pisi1

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-12-26, 14:38:36 »
ja to samo

ra-v

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-12-26, 22:58:23 »
A to jeszcze ktoś korzysta z Lynxa? :-D

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-12-28, 18:19:53 »
Cytat: ra-v
A to jeszcze ktoś korzysta z Lynxa? :-D
Może się przydać np. w razie awarii serwera X.

Ksanderon

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-12-28, 22:14:00 »
nie tylko do tego- profesjonalnie napisana strona powinna być dobrze formatowana i funkcjonalna pod przeglądarkami tekstowymi z wyłączonymi skryptami z uwagi na narzędzia ułatwiające dostęp np. dla niewidomych czy osób z uszkodzonymi narządami ruchu(a także z wielu innych przyczyn), dodatkowo boty wyszukiwarek zwykle "widzą" stronę tak jak wygląda ona w przeglądarkach tekstowych, więc dbający o popularność i pozycję strony, szanujący się webmaster dosyć często korzysta z takich "staroci".

//szanujący się w sensie swojej renomy na rynku

ra-v

  • Gość
Propozycja recenzji
« Odpowiedź #8 dnia: 2012-01-01, 21:47:44 »
"więc dbający popularność i pozycję strony szanujący się webmaster dosyć często korzysta z takich "staroci"."

Z reguły właściciel strony a webmaster to 2 różne osoby - a co za tym idzie ze właściciel darmo nic nie dostanie. Niestety to co w graficznej przeglądarce chodzi na Lynxie ma prawo nie działać.

Offline

  • Users
  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja recenzji
« Odpowiedź #9 dnia: 2020-09-28, 19:10:12 »
Nadal jestem zainteresowany recenzją. Zastanawiam się też nad stworzeniem Polskiego, Linuksowego czasopisma o grach. Pełniaków, to chyba nie będzie, chociaż niekiedy można kupić np. Civ5 za mniej niż dolara (w przypadku Civ5 warto nadmienić, że wersja Linuksowa nie obsługuje języka Polskiego).

Na początku udostępniliśmy by parę numerów za darmo w sieci. Potem wyciągnęli wnioski, bazując na zainteresowaniu. Jestem graczem i wieloletnim użytkownikiem OpenSUSE, ale nie wiem za bardzo, jak się zabrać za profesjonalne redagowanie tekstów, skład i część artystyczną.

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
Odp: Propozycja recenzji
« Odpowiedź #10 dnia: 2020-10-08, 09:21:17 »
Cytat:  link=topic=17384.msg139903#msg139903 date=1601313012
Nadal jestem zainteresowany recenzją. Zastanawiam się też nad stworzeniem Polskiego, Linuksowego czasopisma o grach. Pełniaków, to chyba nie będzie, chociaż niekiedy można kupić np. Civ5 za mniej niż dolara (w przypadku Civ5 warto nadmienić, że wersja Linuksowa nie obsługuje języka Polskiego).

Na początku udostępniliśmy by parę numerów za darmo w sieci. Potem wyciągnęli wnioski, bazując na zainteresowaniu. Jestem graczem i wieloletnim użytkownikiem OpenSUSE, ale nie wiem za bardzo, jak się zabrać za profesjonalne redagowanie tekstów, skład i część artystyczną.

Zgłoś się do mnie mailem to coś pomyślimy. Jakieś finanse też by się znalazły na poważniejsze uruchomienie takiego projektu :)
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

Offline

  • Users
  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja recenzji
« Odpowiedź #11 dnia: 2020-10-19, 17:58:22 »
Jaki jest status? Na e-mail, jak i PW nic nie otrzymałem. Czekam z niecierpliwością.