Nowe posty

Autor Wątek: Gdzie dostać ubuntu studio...  (Przeczytany 4584 razy)

Michael-J23

  • Gość
Gdzie dostać ubuntu studio...
« dnia: 2011-01-20, 11:54:42 »
Witajcie, chciałbym nabyć ubuntu studio, ale nie drogą elektroniczna. Z tego co wiem, to waży dość sporo. Gdzie mógłbym dostać tę dystrybucje już na nośnikach.

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Gdzie dostać ubuntu studio...
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-20, 13:11:04 »
Możesz zajrzeć tutaj http://linux.pl/rozdajemy i sprawdzić czy ktoś z okolic twojej miejscowości rozdaje Linuksa i możesz go poprosić o pobranie i nagranie Ubuntu Studio. Możesz też poszukać na aukcjach i zamówić sobie płytę.

Na stronie projektu nie widzę, aby system był rozprowadzany gdziekolwiek na płycie.

Pozdrawiam!

Michael-J23

  • Gość
Gdzie dostać ubuntu studio...
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-01-20, 13:31:12 »
No dobra, juz jakoś tam sobie poradze. Ale UBUNTU STUDIO bazuje na zwykłym UBUNTU. To teraz pytanie, która wersja jest najbardziej stabilna? Większosc proponuje 9.04

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Gdzie dostać ubuntu studio...
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-20, 15:30:57 »
Cytat: Michael-J23
No dobra, juz jakoś tam sobie poradze. Ale UBUNTU STUDIO bazuje na zwykłym UBUNTU. To teraz pytanie, która wersja jest najbardziej stabilna? Większosc proponuje 9.04
Nie klonuj pytań w nowych wątkach ( ! )


No dobra.
Jeśli Ubuntu  to polecam 10.04 LTS ( jest to wydanie z kilkuletnim wsparciem ), nie wiem jednak jak to się ma to Ubuntu Studio 10.04 - sam musisz pogrzebać w sieci.
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version

Michael-J23

  • Gość
Gdzie dostać ubuntu studio...
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-01-21, 21:58:13 »
Wybacz... Dużo pytam bo jestem zielony w tym temacie. Poprzednio miałem Mandrake'a z wine i mase programów do edycji dźwięku. Nie bawiłem sie w linuxie zbyt usilnie, więc mam totalnie zerową wiedzę na temat nowości i innych dystrybucji... Przyznam sie nawet że Mandrake'a zainstalowałem z ciekawości, na próbę i tak pozostał, aż do teraz... Zmieniam sprzęt totalnie, to i system też...

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Gdzie dostać ubuntu studio...
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-01-22, 10:03:29 »
Cytat: Michael-J23
Wybacz... Dużo pytam bo jestem zielony w tym temacie.
Spoko, luz.
Chodzi tylko o to abyś nie zakładał nowych wątków z pytaniami z tych poprzednich, tak jak to miało miejsce.
Żelazną zasadą forum jest nowy problem = nowy wątek

Pozdrawiam
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version