Nowe posty

Autor Wątek: jaki skaner pdo Ubuntu  (Przeczytany 11369 razy)

jmk3107

  • Gość
jaki skaner pdo Ubuntu
« dnia: 2008-02-27, 12:56:19 »
Muszę kupić tani skaner do użytku domowego. Jak się już zorientowałem to większość
producentów (ale czy wszyscy?) nie wspiera Linuxa. Myślałem o HP G3010, ale SANE ma do niego
sterowniki tylko w stopniu BASIC. Nie wiem czy to nie za mało. Czy
ktoś może mi polecić dostępny na rynku niedrogi skaner w pełni
supportowany przez SANE-Backends?
Dla wyjasnienia wątpliwości przedstawię się: siedem ósmych tytułów postów na tym Forum jest dla mnie niezrozumiałe :-(
pzdr

rompiotr

  • Gość
jaki skaner pdo Ubuntu
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-02-27, 22:06:34 »
Skup się na tych 1/8. Jak kupiłem pierwszy raz Linux-+ to też nie wiedziałem  ;;ale o co chodzi'' . W numerze z maja 2006 jest duży artykuł o skanerach. Przydatne linki www.sane-project.org   Lista skanerów dzialających w linuksie www.sane-project.org/sane-mfgs.org

jmk3107

  • Gość
jaki skaner pdo Ubuntu
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-02-28, 07:22:24 »
Dzięki,
ale chyba niedokładnie mnie zrozumiałeś. Ja zadałem proste pytanie: czy ktoś może mi polecić.....?
Sądzę też że od 2006 roku oferta skanerów wielokrotni się powiększyła i zmieniła.

pzdr

rompiotr

  • Gość
jaki skaner pdo Ubuntu
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-02-28, 08:27:02 »
1.Artykuł jest b. dobry, mimo że jeżeli o modele to trochę jak zauważyłeś nieaktualny - ale na stronie którą podałem jest uaktualniana lista
2.Akurat skanera nie używam - tutaj Ci nie pomogłem - zgadza się - sorry. też mam  zamiar kupić . Może umówimy się, że jak ktoś Ci coś fajnego poleci, to mi zarekomendujesz ew. napiszesz czy miałeś problemy.
Pzdr

miketyson986

  • Gość
jaki skaner pdo Ubuntu
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-01-11, 06:42:05 »
Why not buy inkjet printers for office, which includes, fax, phonle, scanner, printer and copier. , Which is also cheap ................