Nowe posty

Autor Wątek: Problem z kursorem  (Przeczytany 2557 razy)

Rajt

  • Gość
Problem z kursorem
« dnia: 2010-12-25, 01:04:56 »
Witam jestem dosc nowy w tym wszystkim mam ubuntu 10.10 od 3 dni i nie mialem zadnych problemow az do dzis mianowicie nie moge zmienic wygladu kursora robilem to raz i wszysko bylo ok ale gdy chce go zmienic teraz nie moge mam program cursor selection i nic nie daje zmiana w nim i wiem powinienem sie przelogowac bo zmiany nie sa natychmiastowe nawet po przelogowaniu nic nie daje wogole brak reakcji.Jak daje go to theme folder nic sie nie dzieje nie mam tez zadnego folderu .icons a slyszalem ze powinien takowy byc nie wiem czy to wystarczy by ktos udzielil mi konkretnej pomocy ale dobrze by bylo gdybym otrzymal opis krok po kroku jak to robic (zmienic kursor) byle w sensie zrozumialym dla szaraczka a nie walic pojeciami z kosmosu ktorych nie ogarne ^^. Probowalem wiele zeczy z innych forum jak i filmikow na you2be nic nie dziala nie trybie o co kaman i dlaczego tak sie dzieje HELP!

Rajt

  • Gość
Problem z kursorem
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-12-26, 02:29:13 »
Dobra widze ze za ciezka sprawa z ta pomoca a tak pozatym juz sam sobie poradzilem google i metoda prob i bledow najlepsza matka niedoswiadczonych p.s nie wiem ale wydaje mi sie ze polowa tych dodatkow do tego 10.10 to zalosnie zbugowana  jest ze nic nie dziala czlowiek aby nerwy traci ten system ponoc mial byc stabilny i wogole a z tego co widze to coraz bardziej zraza mnie do siebie glupimi cieciami bugami niemoznoscia instalacji sterownikow itd im dalej w las tym wiecej drzew cos czuje ze bedzie format i winda wroci spowrotem a linux okazyjnie w uzyciu do pracy czy pisania skryptow bo szalu nie robi ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat jednym dziala innym nie to od roznych rzeczy zalezy wiec opisalem tu tylko moje poglady jak narazie wynikajace z doswiadczen z tym systemem btw Pzdro dla wszystkich korzystajacych z ubuntu ^^!

Offline Paweł Kraszewski

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 3066
  • Lenistwo jest matką potrzeby = babcią wynalazku
    • Zobacz profil
Problem z kursorem
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-12-26, 11:40:50 »
Jak dotąd zawsze dobrze działało zmienianie kursora w "oficjalny" sposób, czyli z panelu zarządzania myszą (boć to kursor myszy jest właśnie)... Bez instalacji jakiś "cursor selection"...

O niemożności instalowania jakich sterowników piszesz? Co co to te "dodatki do tego 10.10"?
Paweł Kraszewski
~Arch/Void/Gentoo/FreeBSD/OpenBSD/Specjalizowane customy