Nowe posty

Autor Wątek: Serwer VPS zamknięcie połączenia = zamknięcie wszystkich aplikacji  (Przeczytany 2027 razy)

zajacmp3

  • Gość
Witam

Jestem posiadaczem linuxa ubuntu w wersji 10 na serwerze VPS który obsługuje za pomocą konsoli łącząc się programem private shell od dzisiaj!. Zainstalowałem na tym serwerze serwer gry. Problem jest następujący. Zamykam okno terminalu i zamyka się aplikacja.

Używałem różnych komend już

Przykłady:

banshee & ./linuxq3ded +set dedicated 2 +set net_port 27960 +set fs_game NoGhost +exec start.cfg
nohup /linuxq3ded +set dedicated 2 +set net_port 27960 +set fs_game NoGhost +exec start.cfg
Bez efektu. Męczę już linuxa i różne poradniki od 15. Łeb mi się po prostu już wypalił. Błagam o pomoc, bo już mam dość :D To jest ostatni krok do dokończenia stawiania serwera przez moją osobę. Może wykombinuje wtrakcie kiedy ktoś będzie próbował mi tu pomóc. Ale wtedy o tym napiszę. Tymczasem problem jest nierozwiązany.

Pozdawiam!

Ps. Jeszcze raz podkreślam, że użytkuje to od dzisiaj od 15... I nie urywajcie mi głowy. Już czytałem na ten temat sporo porad, ale nie mogę znaleźć tej jedynej :)



EDIT:

Rozwiązany... sam doszedłem xD

Używałem komendy nohup tylko deczko inaczej

nohup ./Uruchamiana aplikacja &
Wprawdzie został mi zwrócony komunikat jakiś, ale działa :) i mam dzień z głowy ! Pozdrawiam

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Serwer VPS zamknięcie połączenia = zamknięcie wszystkich aplikacji
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-11-26, 21:07:47 »
Na zdalnym serwerze może Ci się jeszcze przydać coś co nazywa się GNU Screen, oprócz tego, że aplikacja działa nawet po wyłączeniu terminala, daje inne, przydatne możliwości.

Pozdrawiam!