Nowe posty

Autor Wątek: Oprogramowanie - stacje paliw  (Przeczytany 3581 razy)

marcinz

  • Gość
Oprogramowanie - stacje paliw
« dnia: 2010-09-14, 14:15:30 »
Witam.

Od kilku dni poszukuje informacji czy są dostępne programy pod systemy z pod znaku pingwina do obsługi stacji paliw. Chodzi mi o to by te programy miały możliwość komunikowania się z kontrolerami dystrybutorów. Takowe programy występują na pewno pod M$ ale jestem ciekaw czy są dla alternatywnych systemów. Jednak utrzymanie w bezpieczeństwie komputery z systemem Windows trochę kosztuje i powoduje różne problemy.


Z poważaniem

Marcin Zajączkowski

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Oprogramowanie - stacje paliw
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-09-14, 19:04:24 »
Cytat: marcinz
Witam.

 Chodzi mi o to by te programy miały możliwość komunikowania się z kontrolerami dystrybutorów.
Z pewnością słyszałem o kontrolerach pracujących pod Linuksem i ponoć firma wykonuje też oprogramowanie, ale na tym się sprawa kończy.
Nie zgłębiałem tematu, ale chyba jest coś na rzeczy.
Sprawdź sam.
Linki dostałem od kolegi co też ostro myśli o takim rozwiązaniu.

http://www.alibaba.com/product-free/109285237/Controller_over_fuel_dispensers_pumps_for.html

Strona firmy:
http://www.deliveryproducts.com/
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version

marcinz

  • Gość
Oprogramowanie - stacje paliw
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-09-15, 09:37:39 »
Witam.
Przeglądałem strony i typowego oprogramowania pod linuksa do obsługi systemu sprzedaży paliw i towarów na stacji nie znalazłem. Może jakieś propozycję bo taka alternatywa do M$ była by bardzo dobra.

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Oprogramowanie - stacje paliw
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-09-15, 09:39:40 »
Cytat: marcinz
Witam.
Przeglądałem strony i typowego oprogramowania pod linuksa do obsługi systemu sprzedaży paliw i towarów na stacji nie znalazłem. Może jakieś propozycję bo taka alternatywa do M$ była by bardzo dobra.
Napisz do nich zapytanie ;)
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version