Nowe posty

Autor Wątek: Backtrack 4 brak sieci, brak networkmanagera, brak wicd  (Przeczytany 2459 razy)

sznajder91

  • Gość
Witam wszystkich. Mam następujący problem. Po zainstalowaniu networkmanagera na backtarack 4 usunięty został wicd. Networkmanager nie działa więc nie mogę się połączyć z siecią. Kiedy używam polecenia iwconfig wyskakuje error i nie mogę się połączyć z wifi. ściągnąłem Network manager, Knetwork managera, wicd i poprzez pendrive przeniosłem na laptopa. Teraz pytanie jak to zainstalować. Kiedy uruchamiam polecenie w folderze knetworkmanagera do dostaje komunikat ze brakuje mi jakiś bibliotek i że mam nieodpowiednią wersję QT. Próbowałem zainstalować wicd ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Poleceni ./configure nie działa, make i make install też nie. Checkinstall mam niezainstalowane jak się okazuje. Czy ktoś ma pomysł jak połączyć tego laptopa z siecią? Mi narazie przyszło na myśl by zrobić formata i zainstalować ponownie system tylko że dalej nie będę mógł połączyć się z ethernetem w domu bo to też nie działa. Pozdro