Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
Wczoraj o 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
Wczoraj o 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
Wczoraj o 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
Wczoraj o 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: dziwaczne forum  (Przeczytany 4321 razy)

zeta

  • Gość
dziwaczne forum
« dnia: 2010-03-27, 23:17:40 »
stronka ok ,ale samo wejście na forum masakra na podpiecie się do prostego tematu zamiast kotleta jakis mielony i to nieswieży,jestem poczatkujacym liniarzem ale nie poczatkujacym userem trochę zaliczyłem ,jeżeli chodzi o linuxa zaczalem od forum mandrivy i ubuntu,  pelna kultura a tu wypier...aj .zawsze myślałem że fora to jakieś społeczeństwo wzajemnej adoracji ,śmieszne stwierdzenie ,ale wydaje mi sie jak najbardziej trafne ,sory jak kogoś obrazilem ,a już szczególnie w społeczenstwie linuxa które tak pragnie być przyjaznym ....nie bede żalił sie na konkretne osoby bo to nie jest moim celem ale odstraszanie nowych czlonkow tej społecznosci chyba nie jest celem tej strony i ludzi nią zarzadzajacym. po to wstepuje w szeregi tej społecznosci by uzyskac od niej pomoc i sam w miare moznosci pomagać,wydaje mi sie że odsyłanie mnie czy jakiegoś nowego usera do jakis tematów bez konkretnych adresów bo gdzieś tam są to dziadostwo to nakrecanie sobie postow ,byle ich liczba byla jak najwieksza .zrozumcie koledzy i kolezanki że kto loguje sie do tej stronki nie jest tak mądry jak wy którzy juz tu jakis czas istniejecie i że waszym obowiazkiem jest podanie ręki  a nie uzywanie zwrotów to nie twój temat chłopcze czy cos innego chłopcze  i lepiej byś stad znikał chłopcze.tak naprawdę to przejrzałem setki tematów na google nim tu zakotwiczyłem mając nadzieję że tu wreszcie otrzymam jakas dobrą radę ....i co ? i na razie totalna klapa
wiem że robie błędy i sory za to ,bylbym wdzięczny  by mi tego nie wypominano w końcu skonczyłem tylko siedem klas w wiejskiej szkólce

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
dziwaczne forum
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-27, 23:31:42 »
1. To nie forum literackie.
2. A jak masz doła, porozmawiaj z przyjacielem.
3. Tu nikt nie ma obowiązku komukolwiek pomagać. Każdy to robi to ze 100% wolnej woli i własnej chęci.

Z wyżej wymienionych powodów zamykam dyskusję.
Jeszcze jedna taka wpadka i ban. Chcesz zrozumieć swój błąd - przeczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi, a potem porównaj z tymi wskazówkami.
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji