Nowe posty

Autor Wątek: problemy z siecia  (Przeczytany 2560 razy)

Rafael_edi

  • Gość
problemy z siecia
« dnia: 2005-09-28, 20:57:54 »
szukałem w google ale nigdzie nie znalazłem kokretniej wypowiedzi na temat auroxa 11. przymiezam sie do instalacji tego systemu i chciłbym sie dowiedziec o nim cos więcej np czy jest stabilny ile zajmuje czy jest szybki i jak szybko bedzie działał na celeronie 500 384mb ram?

amdfanatyk

  • Gość
problemy z siecia
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-28, 21:57:27 »
2005-09-28 20:57:54 Rafael_edi napisał:

> szukałem w google ale nigdzie nie znalazłem kokretniej wypowiedzi na temat auroxa 11. przymiezam
 > sie do instalacji tego systemu i chciłbym sie dowiedziec o nim cos więcej np czy jest stabilny
 > ile zajmuje czy jest szybki i jak szybko bedzie działał na celeronie 500 384mb ram?

to sobie zainstaluj na google na pewno nie znajdziesz i na przyszlosc nie zawracaj dupy pierdolami.

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
problemy z siecia
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-28, 22:14:23 »
2005-09-28 20:57:54 Rafael_edi napisał:

> szukałem w google ale nigdzie nie znalazłem kokretniej wypowiedzi na temat auroxa 11.

Krótko. nie kłam.
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

matulik

  • Gość
problemy z siecia
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-28, 17:30:50 »
witam. mam siec lan w domu, jeden komputer ktory udostepnia internet(SuSE 9.3) i drugi klient (win 95). ostatnio wszystko chodzilo dobrze dopuki... no wlasnie dopoki nie wiem co sie stalo i sie wszystko .... rozwalilo. wogole ani w jedna ani w druga strone ping nie dostaje odpowiedzi. sprawdzam wiedz konifuracje w YAST2. niby wszystko ok daje akceptuj (mialem caly czas wlaczony ping do drugiego PC, jak narazie nic sie nie wyswietlalo), az tu naglo podczas "Aktywacji Usług Sieciowych" zaczelo mi dostawac odpowiedz, a podczas "Zapisaywanie ustawien w suseconfig" wyswietlal sie kominikat "ping: sendmsg: Network is unreachable" i potym dalej nic nie chodzi. co sie kurna moglo z tym stac?? i jeszcze jedno nie wiem czemu, ale w ifconfig nie wyswietla mi eth0, chodz bez wyswietlania tego chodzila mi przedtem siec. pozdrawiam.

chmooreck

  • Gość
problemy z siecia
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-28, 22:09:08 »
to zaczniemy od poczatku...
jaka masz karte sieciowa ?
co daja polecenia lsmod, ifconfig i route ?