Nowe posty

Autor Wątek: Dobry program do prezentacji multimedialnych  (Przeczytany 5349 razy)

sylwiątko

  • Gość
Dobry program do prezentacji multimedialnych
« dnia: 2009-11-15, 10:53:03 »
Czy zna ktoś może dobry program do tworzenia prezentacji multimedialnych na Linux Ubuntu? Zależy mi, aby miał możliwość dodawania muzyki do całości prezentacji i zapisywania w takim formacie, żeby można było odczytać na windowsie (coś podobnego do windowsowego PowerPoint'a).

Krzysiek1990

  • Gość
Dobry program do prezentacji multimedialnych
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-11-15, 10:57:58 »
Jeśli posiadasz środowisko KDE to dobrym rozwiązaniem może okazać się KOffice chociaż nie kożystłem z niego. Jest też odpowiednik na gnome napewno ale nie kożystałem nigdy z gnome.

Jeśli chcesz coś pewnego to zainstaluj sobie OpenOffice. W tym pakiecie znajdziesz to czego potrzebujesz, jednak zwracaj uwagę w jakim formacie zapisujesz pliki bo openoffice ma swoje własne formaty :) Przez małą głupote możesz wiele stracić jeśli sam się nie domyślisz później a dokument będzie ważny.

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Dobry program do prezentacji multimedialnych
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-11-16, 20:30:41 »
OpenOffice ma jedną wadę, (no chyba, że gdzieś tego nie doczytałem) - otóż nie zauważyłem tam opcji dodania serii zdjęć jako kolejnych slajdów. W Kpresenterze również tego nie znlazłem.
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji