Dystrybucje Linuksa > Fedora

Instalacja Fedory - error za errorem

(1/3) > >>

:
Bawię się Fedorą. Pierwsze wrażenie - co kliknięcie to error. Nie idzie zainstalować jej. Na pierwszym obrazku uruchamiania pojawił się problem - czarna strona z napisem "IO APIC resources could be not be aliocated."



W następnym kroku był problem z logowaniem. W ogóle nie chciał się logować. Z ciężkim trudem się zalogowałam. Kolejny problem - podczas instalacji na samym początku przy wyborze klawiatury - pozostaje mi jedynie zignorowanie:



Ale jakoś przeszło dalej. No i teraz instalacja przy partycjonowaniu totalnie stanęła i w ogóle nie idzie ruszyć dalej, obojętnie jaką bym opcje nie wybrała to nic się nie robi.



Tak Fedorę wszędzie zachwalają, a już na dzień dobry tyle błędów wywala. Pomijam to, że jest to jedyna dystrybucja spośród tych które testowałam, która chodzi aż tak woooooolno. Chciałam się na nią przesiąść ale sama już nie wiem, po tym ile psikusów ona robi...
Problem podobny co z Debianem, z tą różnicą że Debian w ogóle nie wstaje...

arctgx:
Przy błędach sprzętowych, które występuja na emulowanym sprzęcie, trudno mówić, że testujesz - chyba że docelowo chcesz na VirtualBoksie działać.

W przypadku pierwszego błędu spróbuj na starcie do linii parametrów jądra dodać oddzielone spacjami słowo noapic.

:
No ja właśnie chce, by to działało na virtualboxie, ale nie mam pojęcia dlaczego takie komunikaty otrzymuje.

:
Przeleciałam wszystkie opcje w vb i nie mam zielonego pojęcia o co biega. Uważam że mam wszystko dobrze poustawiane.

arctgx:
Co mają wspólnego opcje VirtualBoksa z parametrami jądra?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej