Nowe posty

Autor Wątek: Wine + GTA San Andreas  (Przeczytany 3509 razy)

Garrappachc

  • Gość
Wine + GTA San Andreas
« dnia: 2009-09-10, 21:15:35 »
Witam,

GTA San Andreas wg winehq ma ranking platinum, czyli działa bez zarzutu. Ale. Gdy włączam u siebie, pokazuje się takie dziwne menu, bez czcionek, obrazków, tylko same obramowania. Oczywiście o graniu mogę zapomnieć. DirectX instalowane przez winetricks, 0.9c, karta graficzna Intela (zintegrowana), wine 1.1.28, no-cd, na czystym .wine też nie działało. Dodam, że Vice City działa bez zarzutu, przeszedłęm w 100%. Co możecie poradzić?

Dziękuję i pozdrawiam.

Małolat

  • Gość
Wine + GTA San Andreas
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-09-12, 22:00:19 »
Ja tam zawsze przed instalacją wina instaluję wine doors. Od razu pobiera czcionki windowsowe i inne bajery. Spróbuj, może podziała. Pozdrawiam!

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Wine + GTA San Andreas
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-09-13, 09:37:10 »
Z tym, że Wine Doors można używać, jeśli się nie mylę, jeśli ma się ważną licencję na Windowsa :) Zresztą program przed instalacją powinien o tym uprzedzać i trzeba potwierdzić, że takową licencję się posiada :)

Pozdrawiam!

Garrappachc

  • Gość
Wine + GTA San Andreas
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-09-13, 16:15:46 »
Ale wine-doors jest zamaskowane na gentoo, po instalacji nie chce działać... Wywala brak modułu gconf, jednak po reinstalacji gconf błąd jest nadal ten sam :/
Tak se myślę, że to może wina karty graficznej... Jak mówi winehq:
GTA San Andreas only seems to work with nvidia based graphics cards

I have been testing Grand Theft Auto: San Andreas and it does not seem to work for me. It just crashes back to the console after the logo show and has always done so. However as you might have seen, there are reports that the game does work. So I think the problem is driver related.
Gość potem pisze, że używa Radeona jakiegoś. Myślicie, że to moz ebyć to?