Nowe posty

Autor Wątek: Menadżer plików pilnie poszukiwany.  (Przeczytany 3969 razy)

  • Gość
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« dnia: 2009-07-20, 23:15:12 »
Witam,
 
Jak nazwa posta wskazuje, poszukuję menadżera plików, a konkretnie czegoś a'la Directory Opus z Amigi. Wiem, że kiedyś był taki soft o nazwie Gentoo, ale teraz nie mogłem znaleść tego programu, pewnie przez konkurencję z dystrybucją ;]
W każdym razie, jeśli ktoś zna taki program i ma namiary na kod źródłowy dla x86_64, lub binaria dla Fedory, to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-07-21, 03:13:01 »
Cytat: lestatto
W każdym razie, jeśli ktoś zna taki program i ma namiary na kod źródłowy dla x86_64, lub binaria dla Fedory, to byłbym wdzięczny.
http://obsession.se/gentoo/ a binarki powinny być w repozytoriach, przynajmniej u mnie w Debianie jest ten menedżer plików.

Pozdrawiam!

volt3r

  • Gość
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-07-21, 08:21:42 »
Polecam krusadera

  • Gość
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-07-21, 15:13:29 »
Podczas niedługich poszukiwań (mea culpa, mogłem dokładniej sprawdzić google) znalazłem jeszcze Worker'a, ale to ciągle nie to, brakuje mi naprawdę rozbudowanej konfigurowalności, a nie tylko dziesiątek przycisków, szukam dalej :)

ra-v

  • Gość
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-07-21, 15:24:07 »
Gnome Commander może być?
jest RPM dla Fedory 64bit i źródła.

  • Gość
Menadżer plików pilnie poszukiwany.
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-07-22, 01:27:16 »
Hmmm, ten jest fajny, taki oldschoolowy, że chyba się zdecyduję :)
Dzięki!
Btw - rzuciłem Fedorę na rzecz Ubuntu, bo jednak parę rzeczy mi tam nie pasowało, między innymi konfiguracja nogą (nie ma xorg.conf, który, lubię sobie podopieszczać, a zarówno aticonfig, jak i xorg -configure nie chciały mi zadziałać :| ) Może i Ubuntu jest dla nabków (przynajmniej tak paru moich znajomych uważa), ale chociaż wszystko działa jak trzeba, nawet paczki stricte red-hatowe, ale nie ma co się rozpisywać, bo ja tu nie o tym... ;]


edit - Co prawda nadal nie znalazłem nieskończonych możliwości konfiguracyjnych, ale generalnie to bardzo dobry menadżer i pokorzystam z niego, dopóki sam czegoś nie napiszę ;] Temat chyba do zamknięcia.