Sprzęt > Karty graficzne

TV OUT.

(1/2) > >>

amdfanatyk:
czy jest taka mozliwosc zeby przy pomocy iptables blokowac adres ip, ktory przesadza z przesylaniem zadan odswiezenia strony?? chodzi o to czy mozna ustawic limit i automatycznie blokowac pakiety pochadzace z tego ip po przekroczeniu limitu??

karsonjey:
2005-05-27 14:41:22 amdfanatyk napisał:

> czy jest taka mozliwosc zeby przy pomocy iptables blokowac adres ip, ktory przesadza z
 > przesylaniem zadan odswiezenia strony?? chodzi o to czy mozna ustawic limit i automatycznie
 > blokowac pakiety pochadzace z tego ip po przekroczeniu limitu??


Sa gotowe skrypty do takich akcji starczy poszukac na necie >D mozesz ewentualnie uruchomic serwerek i tam wpisac limit dla okreslonego IP np.samba

amdfanatyk:
a moze ktos podrzucic cos bardziej konkretnego??

na razie zadowalam sie tylko tym:

iptables -A INPUT -p tcp --dport 80 --syn -m limit --limit 1/s -j ACCEPT

kcmfs:
mam ati radeon z tv out i Mandriva 2005

jak podpinam telewizor to do momentu zaladowana sie linuxa obraz jest dobry. jak zaladuje sie okno wpisywania loginu na ekranie sa tylko jakies skaczace paski.

co robic?

kalafior 2:
Super Ty masz chociaż paski
ja mam notebooka Compaq Armada V300 (karta ATI Rage Mobilty) i Mandrivę i wogóle nie wiem jak wybrać żeby obraz był wyświetlany na telewizorze.
Przyznaję że zainstalowałem LE 2005 wczoraj i w dodatku jest to mój pierwszy linux. Ktoś pomoże beginnerowi (w zasadzie first timerowi)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej