Nowe posty

Autor Wątek: klient dc++  (Przeczytany 3032 razy)

maverick44

  • Gość
klient dc++
« dnia: 2005-09-19, 09:44:51 »
Witam! Moj problem jest stosunkowo dziwny, otoz mam nagrywarki podpiete na debianku z emulacja scsi na kernelu 2.4.30 wszystko ladnie chodzi ale jeszcze nie udalo mi sie nagrywac z taka predkoscia jaka ustawie, zawsze jest to okolo 2x mniejsza, i tak dvd zamiast mi nagrywac 8x nagrywa tylko 2x i musze czekac ponad polgodziny na to nagranie :( Mam tez druga zwykla nagrywarke i jest to samo tzn nagrywa minimalnymi predkosciami. Probowalem juz roznych pomyslow i nic moze ktos z was moglby mi pomoc za co z gory serdecznie dziekuje! Pozdrawiam!

Maciek_Rutecki

  • Gość
klient dc++
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-19, 15:37:14 »
2005-09-19 09:44:51 maverick44 napisał:

> Witam! Moj problem jest stosunkowo dziwny, otoz mam nagrywarki podpiete na debianku z emulacja
 > scsi na kernelu 2.4.30 wszystko ladnie chodzi ale jeszcze nie udalo mi sie nagrywac z taka
 > predkoscia jaka ustawie, zawsze jest to okolo 2x mniejsza, i tak dvd zamiast mi nagrywac 8x
 > nagrywa tylko 2x i musze czekac ponad polgodziny na to nagranie :( Mam tez druga zwykla
 > nagrywarke i jest to samo tzn nagrywa minimalnymi predkosciami. Probowalem juz roznych pomyslow
 > i nic moze ktos z was moglby mi pomoc za co z gory serdecznie dziekuje! Pozdrawiam!

Ciekawe, zobacz czy masz wlaczone DMA (dmesg).

Jesli potrafisz sprobuj cos nagrac za pomoca cdrecord (w manualu sa przyklady) i popatrz na komunikaty.

--
Maciek

gbudny

  • Gość
klient dc++
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-18, 22:10:41 »
Witam

Ostatnoi zainstolowałem dc+  pod wine i gdy chcę pobrać listę
plików to progfram wywala błąd i się wyłącza. Nie wiem co może być przyczyną? Próbowałem z valknut ale długo szukał pojedyńczych plików i miał problem z obsługą polskich znaków.
Wogóle nie przypadł mi do gustu.Poszukuję jakiegoś prostego w obsłudze klienta dc+ dla linuksa lub innego tego typu programu który umożliwi mi szybkie pobieranie plików (filmy, muza).
Co moglibyście mi polecić żebym nie czekał cały dzięn aż plik (700mb)się ściągnie na mój dysk.

amdfanatyk

  • Gość
klient dc++
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-19, 14:10:05 »

chmooreck

  • Gość
klient dc++
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-19, 14:18:10 »
2005-09-18 22:10:41 gbudny napisał:

 > lub innego tego typu programu który umożliwi mi szybkie pobieranie plików (filmy, muza).
 > Co moglibyście mi polecić żebym nie czekał cały dzięn aż plik (700mb)się ściągnie na mój dysk.

kupic oryginal ?

amdfanatyk

  • Gość
klient dc++
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-09-19, 14:49:07 »
albo oryginalnego pirata ;)