Nowe posty

Autor Wątek: nietypowa prośba...  (Przeczytany 8525 razy)

ubu59

  • Gość
nietypowa prośba...
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-04-24, 10:10:46 »
Witam!
Cytat: arctgx
... HaTeeMeLowy znacznik "strong" tu nie działa - zerknij na składnię BBCode: ...
1. Przepraszam, moja wina. Już poprawiłem. Użyty zestaw znaczników dotyczył innego forum.
2. Jednocześnie zgłaszam, że jest jakiś problem z obsługą stylów. Tag "b" nie zmienia czcionki na wytłuszczoną. Za to "i" zmienia na pochyloną i dodatkowo wytłuszczoną.

Cytat: arctgx
... nie ma co uogólniać, że jakaś dystrybucja potrzebuje lepszego sprzętu...
Masz rację, ale dystrybucje typu live (zazwyczaj) wymagają większej ilości pamięci.

pozdrawiam

kamito25

  • Gość
nietypowa prośba...
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-04-25, 22:21:22 »
Ja zdecydowanie polecam system Mandriva Linux 2009 Free. Na stronie www.linuxomania.org znajdziesz wszystko co jest potrzebne aby w pełni korzystać z tego systemu.
1.W dziale W SIECI znajdziesz informacje na temat:
a) konfiguracji przeglądarki internetowej (instalacja dodatkowych wtyczek) tak aby mogły działać wymienione przez ciebie gry
b) instalacji i konfiguracji komunikatorów internetowych Skype i Kadu (odpowiednik GaduGadu)
2. W dziale PROGRAMY -> ARCHIWIZACJA dowiesz się jak nagrywać płyty w tym systemie.
3. W dziale PODSTAWY -> ZARZĄDZANIE KONTAMI URZYTKOWNIKÓW dowiesz się jak stworzyć osobne konta dla poszczególnych użytkowników.
4. W dziale INSTALACJA opisana jest krok po kroku instalacja tego systemu.

Dodatkowo na www.forum.linuxomania.org możesz opisywać swoje problemy a ja będę starał się rozwiązać.

Płytę ze systemem pobierz z naszej pobieralni. Pamiętaj aby po wejściu na naszą stronę wybrać w jej górnym prawym rogu Mandriva 2009 Free.