Rozdajemy Linuksa > kujawsko-pomorskie

Włocławek - prawie wszystkie

(1/2) > >>

Słonik1963:
Witam.
Dla chętnego - posiadam prawie wszystkie distra które były dostępne wraz z magazynami Linux/Linux+, PC World Komputer, Chip itp. (część mam też ściągnięte z sieci).
Część stanowi dla mnie już tylko ciekawostkę - z chęcią oddam je - oczywiście jeśli ktoś będzie zainteresowany.
Sam używam Debiana zarówno jako desktop jak i serwer.

:
Najnowsza Mandriva by mnie interesowała, oraz coś co odtwarza wszystkie formaty multimedii bez instalacji dodatkowych pakietów.

Słonik1963:
Witam.
Dawno się nie logowałem - dla chętnych jak w temacie wyżej proszę o kontakt - zaglądać będę raz w tydgodniu - sobota-niedziela (może częściej - praca).

Zapomniałem podać informacje kontaktowe.
"Zbieram" hurtem - zatem proszę pisać jeśli istnieje potrzeba (na pewno odpowiem)

slonik1963 (małpa) interia (dot) pl

Proszę o podanie oczekiwań, sugestii dotyczących zastosowania - niekiedy moge podpowiedzieć, pomóc w doborze odpowiedniego distra.

Słonik1963:
Witam.
W Nowym Roku - życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności (dla wszystkich odwiedzajacych to forum).

Jestem (od dawna) użytkownikiem dystrybucji Linux/Debian (obecnie w wersjio 5.0.4).
Dodatkowo wykorzystuję FreeBSD (jako router i serwer), choć także "ustawiałem w tym charakterze użytkowane distro Linuksa.

Posiadam płyty: Debian, Ubuntu, Mandriwa, Fedora, SUSE, i inne (zbierałem "Linux +" z płytami).
Zainteresowanym mogę w razie potrzeby ściągnąć potrzebne distro z sieci (cena - to koszt nośnika - płyty, na której zostanie nagrany obraz ISO).

Michael-J23:
Ubuntu, suse i fedore bym wziął... Gdzie i kiedy możemy sie spotkać?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej