Nowe posty

Autor Wątek: brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/  (Przeczytany 4904 razy)

tomekgreen1985

  • Gość
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« dnia: 2007-08-24, 15:27:53 »
witam mam ubuntu 7.05 myslalem ze na tym sie skonczy ale niestety ;/ nie korztystalem z linuxa chyba gdzies ok tygodnia wlanczam dzis a tu lipa niechce sie uruchomic ale za trzecim razem poszlo :)
ale niestety niemam partycji z windows zadnej a wczesniej mialem :) moglem zapisywac itd. nastepnym problemem jest to ze gdy mam jakis film i przewine go to wszystko sie wiesza i moge go tylko zrestartowac i tak jest za kazdym razem ;/;/ a wczesniej normalnie wszytsko smigalo ladnie :) jak ktos moze pomoc to bede wdzieczny ja niemam pojecia co sie stalo a jestem dopiero poczatkujacy jesli chodzi o linuxa. pozdrawiam wszystkich i dzieki za pomoc. jak cos to na gg mozna pisac 2879886 aha i jeszcze jedno niemontuje mi dvd po wlozeniu jakiejkolwiek plyty ;/ a tak fajnie wszystko biegalo ;/

tomekgreen1985

  • Gość
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-08-29, 17:35:11 »
witam widze ze nikt mi niepomogl ;/ no ale juz problemu niemam :) samo sie jakims cudem naprawiło :) oprócz tego ze filmów niemoge oglądać pomimo tego ze mam zainstalowane kodeki ;/ pozdr

eloar

  • Gość
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-08-29, 18:10:02 »
sprobuj zainstalowac sterowniki do karty graficznej, moze pomoze

tomekgreen1985

  • Gość
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-04, 09:18:56 »
witam sterowniki do karty mam zainstalowane ale to nic nie daje ;/ streowniki instalowalem zaraz po zainstalowani systemu. ale problem juz rozwiązałem reinstalacja bo tylko to mi pozostało ;/ dzieki za porade pozdrawiam

laszlo

  • Gość
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-04-05, 20:58:35 »
ciekawi mnie jakim playerem otwieral te filmy nasz kolega no i jakiego formatu one byly ale chyba sie nie dowiem bo to stary post.

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
brak sił i słow ;/;/;/ linux chyba nie dla mnie ;/
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-04-05, 21:10:08 »
Cytat: laszlo
ciekawi mnie jakim playerem otwieral te filmy nasz kolega no i jakiego formatu one byly ale chyba sie nie dowiem bo to stary post.
Nie taki stary... raptem 1.5 roku ;)
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl