Nowe posty

Autor Wątek: Problemy z Flash`em na pełnym ekranie  (Przeczytany 3085 razy)

sroka22

  • Gość
Problemy z Flash`em na pełnym ekranie
« dnia: 2009-03-02, 19:28:45 »
Mam problem, mianowicie flash mi diabelnie źle działa na pełnym ekranie na moim komputerze (Lenovo R61i).
Wygląda to tak (wg distro jakie używałem, na 64bit uzywalem wersji flasha 64bitowej):
Ubuntu 8.10 (64bit i 32bit): Opera [jak pod każdym systemem] masakra, firefox - ujdzie
Linux Mint 6 - i tu i tu źle, na Operze to co wszędzie, Firefox, co jakieś 10s na 2s sie przycina,
openSuSE 11.1 64bit - tu pod firefoxem prawie ok, koqueror ok... ale nie chce tego distro

Naprawdę nie moge sobie z tym poradzić, jest to wyjątkowo frustrujące (btw, flash oprocz fullscreen dziala ok).

TheUsh

  • Gość
Problemy z Flash`em na pełnym ekranie
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-03-02, 19:54:13 »
Z muleniem flasha na fullscrenie wiąże się brak wsparcia dla przyspieszenia sprzętowego. Jedynie posiadacze względnie nowych kart nvidii podobno mogą cieszyć się płynnym obrazem, ponieważ chyba tylko te karty mają wsparcie dla jakiejś openglowej funkcji, której użyli programiści flasha. Niestety, pozostaje tylko czekać...

sroka22

  • Gość
Problemy z Flash`em na pełnym ekranie
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-03-02, 21:28:44 »
dziwi mnie jednak, że na jednej dystrybucji działa to lepiej, na innej gorzej, łącznie z różnymi przeglądarkami (na epiphany wszystko działa wyśmienicie)