Nowe posty

Autor Wątek: dobry serwer  (Przeczytany 7042 razy)

goscccccccccccc

  • Gość
dobry serwer
« dnia: 2009-01-31, 02:54:24 »
Hej,

czy ktoś może polecić jakiś serwer (chodzi mi o wykupienie usługi)? Chodzi mi serwer na stronę www i może z taka małą możliwością zainstalowania sobie serwera svn. Ktoś zna taki i wie, że działa dobrze bez żadnych regularnych awarii i spowolnień lub innych zastrzeżeń?

goscccccccccccc

  • Gość
dobry serwer
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-31, 12:39:47 »
chodzi o płatny raczej dlatego wolę spytać, a nóż (tudzież widelec ;-) ) ktoś z was ma doświadczenie

Offline ultr

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1177
    • Zobacz profil
dobry serwer
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-01-31, 13:49:22 »
Jeśli chodzi o hosting www to mogę polecić OVH. Grają fair (w przeciwieństwie do wielu innych firm), wszystko dobrze działa. Ostatnio jedynie nawalają trochę ze statystykami.

Natomiast co do svn-a, to chyba nigdzie tego nie dostaniesz w ramach hostingu. Musiałbyś wykupić serwer dedykowany i sam postawić sobie serwer svn-a. A to już wyjdzie znacznie drożej niż sam hosting.

Jeżeli svn potrzebujesz do jakiś szczytnych celów, możesz spróbować na sourceforge.net :) Hosting www też mają. Do tego za darmo.

goscccccccccccc

  • Gość
dobry serwer
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-02-01, 20:14:21 »
Dzięki za info. Z svnem będę musiał jakoś inaczej to w takim razie rozwiązać, bo ani nie chce od razu wydawać tyle kasy ani nie bardzo mi pasuje na sourceforga wrzucać projekty za które mam dostać później kasę :D

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
dobry serwer
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-02-01, 21:48:35 »
Linux.pl również oferuje hosting, co więcej właśnie z serwerem SVN :)
http://www.linux.pl/?id=oferta
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

goscccccccccccc

  • Gość
dobry serwer
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-04-01, 23:25:10 »
Hm... no rok temu zdecydowałem się na to ovh. Nawet nieźle, ale teraz potrzebuję czegoś więcej. Chodzi mi o serwer. Nie musi być mocny. Dobrze by było, żeby był w Polsce albo przynajmniej, żebym nie miał do niego wysokich pingów. Chodzi mi o normalną maszyne gdzie będę mógł sobie dowolnie instalować oprogramowanie jako root, gdzie nikt mi się nie będzie wtryniał ani mnie ograniczył a co najwyżej zrestartuje serwer w razie potrzeby i nic więcej - żadnych bajerów i żadnej obsługi mi nie trzeba. Niestety ciężko w ogóle mi znaleźć takie oferty. Ktoś może mi pomóc albo doradzić?