Nowe posty

Autor Wątek: Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?  (Przeczytany 5652 razy)

Gander51

  • Gość
Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?
« dnia: 2009-01-03, 19:00:04 »
Witajcie.

Czy jest jakis program, który czyta pliki cue lepiej niz amarok? W M$ shicie jest foobar2000 z rozbudowanym systemem czyania cue bo dzieli od razu i tworzy playliste, nie jak w amaroku ze nie mozna zmieniac piosenki na wybraną..

I jeszcze jedno.. Mozna nagrywac plik cue jako audio? nero 9 tak potrafi. nagrywasz cue on nagrywa to w calosci ale odtwarzacze widza te pliki jako osobne, podzielone.. tak jak foobar2000.

dzieki za pomoc i najlepszeego w nowym roku.

arctgx

  • Gość
Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-03, 23:58:56 »
Nie wiem co znaczy "czytać lepiej niż amarok", bo nie używam tej machiny :)

Zobacz co oferuje cdrdao. Jeśli użycie sprawiałoby Ci problem, poszukaj przykładów w sieci.

Gander51

  • Gość
Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-01-04, 13:49:30 »
k3b uzywa cdrdao, wiec co moze dcrdao to moze k3b a k3b tak nie potrafi. (z tego co wiem)

ArtE

  • Gość
Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-01-04, 16:11:50 »
Jeżeli masz wgrane wtyczki to w k3b plik cue. (flac , ape , cdaudio-wave) pięknie podzieli na utwory - jak rozumie masz jeden cały plik - z bazy CDDB pobierze poprawne nazwy. Możesz prze konwertować na inny format bądź tylko podzielić na utwory (pod warunkiem że plik *.cue jest poprawny + m3u .

Gander51

  • Gość
Pliki audio i .cue -> amarok i cos jeszcze?
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-01-05, 03:17:42 »
dzieki za info.
brakowalo mi m3u dlatego nie dzialalo.

ale nadal mam głowny problem nie rozwiazany.. jaki program muzyczny jeszcze czyta cue (oprocz amaroka)
pozdrawiam.