Nowe posty

xx Problem ze sterownikami. (5)
2024-04-13, 21:25:16
xx Instalacja xfce4 (2)
2024-04-13, 16:20:17
xx Serie kompilacji bez instalacji dla “emerge” w Gentoo (2)
2024-04-08, 18:40:04
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (17)
2024-04-05, 10:03:46
xx Problem z Linux Lite po instalacji (3)
2024-04-03, 14:23:40
xx Jak właczyć num locka przy starcie systemu debian 12? (12)
2024-04-02, 17:43:54
xx Brak dźwieku w systemie. (5)
2024-04-02, 16:13:41
xx Dystrybucja pod HP Omen (7)
2024-03-29, 11:33:05
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24

Autor Wątek: Zmiana wyglądu menu, okien itd  (Przeczytany 12426 razy)

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-02-20, 20:31:28 »
Tak w ogóle kieruj się własnymi słowami, które masz w podpisie:

Cytuj
Najpierw szukam w Google, potem zadaję pytania :P
Temat przywracania GRUBa jest wielorotnie powielany na wielu forach że znam to już na pamięć od samego czytania, chociażby tu masz takie howto http://debian.linux.pl/viewtopic.php?t=693

Szukaj również na temat dystrybucji o nazwie Super Grub Disc.

Pozdrawiam!

  • Gość
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-02-21, 09:19:23 »
Kieruję się i właśnie szukałam, ale nie znalazłam żadnego takiego problemu poruszanego na stronach/forach. Czytam własnie link który podałeś - dużo tam tego, ale nie wiem czy jest taki temat, który dotyczy mojego problemu. W ogóle dosyć trudne to będzie. Nie wiem, czy sobie poradze z przywróceniem. A czy jest taka komenda np w terminalu install-grub? moze to by zadziałało na live-cd?

arctgx

  • Gość
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-02-21, 13:06:28 »
Mam prośbę, by nie odpowiadać na temt GRUB-a tutaj. Postaram się w przeciwnym razie zamknąć wątek, by nie dopuścić do pakowania wszystkiego w jedną kupę. To nie czat, jak ktoś trafnie zauważył.

  • Gość
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-02-21, 14:34:23 »
No to może wydziel te ostatnie posty do nowego tematu? Co poradzę, że tak nagle się wszystko popsuło. Właśnie próbuję to naprawic, by móc popracować nad wyglądem.

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-02-21, 15:46:45 »
Cytat: karolina
Kieruję się i właśnie szukałam, ale nie znalazłam żadnego takiego problemu poruszanego na stronach/forach.
To kiepsko szukałaś, bo temat przewija się przynajmniej raz w tygodniu, chociażby na dobrychprogramach.

Cytat: karolina
Czytam własnie link który podałeś - dużo tam tego, ale nie wiem czy jest taki temat, który dotyczy mojego problemu.
Z czytaniem widze tak samo kiepsko jak z szukaniem.

Cytat: karolina
No to może wydziel te ostatnie posty do nowego tematu? Co poradzę, że tak nagle się wszystko popsuło. Właśnie próbuję to naprawic, by móc popracować nad wyglądem.
Po co stwarzać Moderatorom więcej roboty? Zasada na każdym forum jest taka sama. Nowy problem = nowy wątek. Skoro pojawił się nowy problem opisujesz go w nowym wątku, w tym przypadku problem z Grubem, jak go rozwiążesz wracasz do starego problemu, czyli problemu z wyglądem. Proste?

To mój ostatni post dotyczący Grub.

Pozdrawiam!

arctgx

  • Gość
Zmiana wyglądu menu, okien itd
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-02-21, 21:22:08 »
Karolina, znowu próbujesz podporządkować wątek nie tyle tematowi, co własnej osobie - podobnie jak w pierwszym wątku, który potwierdzał to nie tylko wielowątkową treścią z Twoją osobą jako częścią wspólną, ale i tytułem ;)

Tymczasem wątek to nie prywatny czat, tylko opis pewnego problemu, pod który ktoś może się podpiąć później lub skorzystać z niego bez przekopywania się przez kilka tematów z różnej beczki.

Ciężki z Ciebie pacjent, ale rokujący nadzieję ;) Nie mogę dopuścić do sytuacji, w której świadomie zwalasz na moderatorów robotę posprzątnia należącą do Ciebie. Masz możliwość stworzenia nowego wątku, więc w czym problem? Nie mam nic do dodania do komentarza roobala.

P.S. Sam byłem swego czasu dość ciężkim pacjentem w pewnej działce wiedzy, skąd wiem że przy pewnym wysiłku można posunąć się sporo do przodu.

P.S.2. Cały post skupiony na osobie, choć z treścią w której na miejsce Ciebie można by podstawić inną osobę (aż się prosi o matematyczne powiedzonko "`Karolina` zmienną jest") ;). Dlatego umieszczam to tu, a nie wysyłam prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.