Nowe posty

Autor Wątek: usuąłem dolny pasek jak przywrócić  (Przeczytany 13994 razy)

yeloo

  • Gość
usuąłem dolny pasek jak przywrócić
« dnia: 2008-12-19, 12:29:09 »
witam jak w temacie przypadkowo usunąła mnie się w ubuntu dolny pasek, ten gdzie widać zwykle zminimalizowane programy

TheUsh

  • Gość
usuąłem dolny pasek jak przywrócić
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-12-19, 14:01:04 »
klikasz prawym na pozostałym panelu -> "nowy panel" -> na nowym panelu klikasz prawym -> "Dodaj do panelu" -> tu dodajesz to co chcesz mieć na tym ppanelu, czyli np. pasek zadań, przeglądarka pulpitów, kosz itd.

tadzik1990

  • Gość
usuąłem dolny pasek jak przywrócić
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-19, 20:13:05 »
Cytuj
witam jak w temacie przypadkowo usunąła mnie się w ubuntu dolny pasek, ten gdzie widać zwykle zminimalizowane programy
...i co?

Pamiętaj żeby zadawać pytania, a nie tylko opisywać problem. Ponadto, wypadałoby powiedzieć jakie masz środowisko graficzne, można się tylko domyślać że to gnome.

www.rtfm.killfile.pl <- nie daję Ci tego z przekąsem, po prostu myślę że Ci się przyda.

Pozdrawiam

TheUsh

  • Gość
usuąłem dolny pasek jak przywrócić
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-19, 21:55:46 »
Cytat: tadzik1990
Cytuj
witam jak w temacie przypadkowo usunąła mnie się w ubuntu dolny pasek, ten gdzie widać zwykle zminimalizowane programy
...i co?

Pamiętaj żeby zadawać pytania, a nie tylko opisywać problem. Ponadto, wypadałoby powiedzieć jakie masz środowisko graficzne, można się tylko domyślać że to gnome.

www.rtfm.killfile.pl <- nie daję Ci tego z przekąsem, po prostu myślę że Ci się przyda.

Pozdrawiam
Ja tu nie dopatrzyłem się czegoś co by utrudniało rozwiązanie problemu, więc nie rozumiem twojej reakcji...
No chyba że nie byłeś na tyle sprytny, żeby spojrzeć na tytuł...