System > Inne

Czy można mieć legalnie linuxa w małej działalności gospodar

(1/4) > >>

galak:
zainstalowałem nvidie na suse i wzszystko chodzi bez zarzutu dopuki nie przejde na tryb tekstowy np. crtl+alt+f1. litery są bardzo duże że nie mieszczą się na ekranie wogóle nie można się zalogować , wygląda tak jakby trzeba po ustawiać wyświetalnie konsoli a nie wiem w którym pliku się to robi

l0r3nz0:
2005-05-16 14:24:02 galak napisał:

> zainstalowałem nvidie na suse i wzszystko chodzi bez zarzutu dopuki nie przejde na tryb tekstowy
 > np. crtl+alt+f1. litery są bardzo duże że nie mieszczą się na ekranie wogóle nie można się
 > zalogować , wygląda tak jakby trzeba po ustawiać wyświetalnie konsoli a nie wiem w którym pliku
 > się to robi
u mnie jest w porzadku z trybem tekstowym, w Yast`cie konfigurowałeś?

chmooreck:
tryb w jakim chodzi konsola zalezy od sposobu, w jaki zostalo skompilowane jadro i od opcji lilo/gruba

t0m3k:
2005-05-16 14:41:41 chmooreck napisał:

> tryb w jakim chodzi konsola zalezy od sposobu, w jaki zostalo skompilowane jadro i od opcji
 > lilo/gruba

a moglbys powiedziec gdzie szukac ustawien, mam podobny problem, poza tym przed instalacja sterow nVidia wszystko bylo OK. U mnie po zamknieciu X\\'ow albo po przelaczeniu na inna konsole mam bialy ekran i nic nie da sie z tym zrobic :(  dodam jeszcze ze dopoki nie zaladowalem modulu \\"nvidia\\" wszystko bylo OK.

Moj komp:
Laptop ACER Aspire 1522 (Athlon64 3000, 512 RAM, GF FX5700Go)

patek:
Właśnie rozwiązałem ten problem:)
http://newbie.linux.pl/?id=forum&show=post&post=73766

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej