Nowe posty

Autor Wątek: Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com  (Przeczytany 4283 razy)

maxZKS

  • Gość
Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com
« dnia: 2008-12-08, 22:27:57 »
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum!

Jestem nowy i przejdę do rzeczy otóż zainstalowałem sobie w piątek ubuntu. Jestem z niego naprawdę zadowolony z wszystkim sobie raczej poradziłem lecz kiedy dostałem od kolegi link do filmiku na youtube czekała mnie nie miła niespodzianka...nie mogę odtworzyć filmu. Nie wiem czemu próbowałem zainstalować flasha...

Rozpakowanie adobe-flashplugin (z install_flash_player_10_linux.deb) ...
dpkg: problemy z zależnościami uniemożliwiają skonfigurowanie adobe-flashplugin:
adobe-flashplugin zależy od libcairo2 (>= 1.6.0); jednakże:
  Wersją libcairo2 w systemie jest 1.4.10-1ubuntu4.
adobe-flashplugin zależy od libcurl3; jednakże:
  Pakiet libcurl3 nie jest zainstalowany.
adobe-flashplugin zależy od libnss3-1d; jednakże:
  Pakiet libnss3-1d nie jest zainstalowany.
adobe-flashplugin zależy od libpango1.0-0 (>= 1.20.1); jednakże:
  Wersją libpango1.0-0 w systemie jest 1.18.2-0ubuntu1.
dpkg: błąd przetwarzania adobe-flashplugin (--install):
problemy z zależnościami - pozostawiony nieskonfigurowany
Wystąpiły błędy podczas przetwarzania:
adobe-flashplugin
Może mi ktoś krok po kroku napisać jak zapobiec problemowi ? Albo napisać co robię źlę przy instalacji. Z góry dzięki na odpowiedź i liczę na Was.

Pozdrawiam, maxZKS

buniobomb

  • Gość
Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-12-08, 23:05:12 »
Po pierwsze nie masz spelnionych zaleznosci co widac odrazu (troche logiki). innymi slowy zainstaluj programy najpierw takie jak: libcurl3, libnss3-1d


albo teraz trudniejsza metoda: uzyj Synaptic'a do zainstalowania flash'a ktory sam rozwiazuje zaleznosci :)

maxZKS

  • Gość
Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-09, 16:19:34 »
Próbowałem lecz w synapticu przy instalacji wychodzi: Error: Dependency is not satisfiable: libcairo2 . Próbowałem zainstalować to ale nic. ;/

TheUsh

  • Gość
Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-09, 17:18:40 »
Ja bym ci radził najpierw zaktualizować te Ubuntu, bo raczej nie zainstalujesz paczki z flashplayerem10, która przeznaczona jest dla wersji 8.04 i 8.10 ;)

buniobomb

  • Gość
Nie mogę odtwrzać filmików na youtube.com
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-12-09, 23:37:00 »
TheUsh ma racje. zrob update bo nie zwrocilem uwagi jaki masz ten system... jezeli nie wiesz jak to uzyj google i powinienes znalezc co i jak a potem w oficjalnym repozytorium powinien byc chyba flashplayer10 (reki sobie nie dam uciac ale tak zakladam)