Nowe posty

Autor Wątek: Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???  (Przeczytany 4040 razy)

cinekhh

  • Gość
Witam! Jestem świeżym pingwinem, na swoim laptopie ASUS X50N z dyskiem 160GB posiadam dwa systemy operacyjne VISTE i XP jest jeszcze możliwośc wrzucenia Linuxa Mandrive??? Zależy mi na tym abym miał te trzy systemy bo z oby dwóch kożystam a linux-a chcę pojąć. i Jak to zrobic??? Za pomoc z góry dziękuje

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-08-21, 03:14:27 »
Tak jest to możliwe. Poszukaj na googlach wiele razy ten temat się pojawiał na różnych forach.

Jeśli chcesz pojąć Linuksa najpierw naucz się szukać informacji w internecie.

Pozdrawiam!

cinekhh

  • Gość
Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-08-21, 03:32:29 »
Właśnie szukałem ale bez rezultatów. Ale dzięki za odpowiedź najważniejsze było mi się dowiedziec czy jest możliwośc trzech systemów. Powiniem sobie poradzić :)

quejinho

  • Gość
Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-08-21, 07:15:21 »
da się ;p bezproblemowo . tylko radze zawsze instalować lina jako ostatniego . bo można się potem nie dostać do gruba .

fire

  • Gość
Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-08-21, 20:12:05 »
Hej,
choć napisałeś o Mandrivie, to dodam od siebie że jakby ktoś instalował opensuse 11 (w wersji 10.3 chyba też), to może to zrobić z poziomu windowsa :).
Oczywiście potwierdzam wypowiedzi wyżej.
Pozdrawiam

black.dog202

  • Gość
Windows-y i Linux na jednym kompie. To jest realne???
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-08-30, 21:45:40 »
Cytat: cinekhh
Właśnie szukałem ale bez rezultatów.
Na pewno nie szukałś wcześniej w sieci ;] Następlym razem nie truj ludziom tyłka, tylko odpal google i szukaj.

Przeczytaj to koniecznie:

http://newbie.linux.pl/?id=article&kategoria=1&show=406