Nowe posty

Autor Wątek: Znikające ubuntu 8.04  (Przeczytany 7531 razy)

black.dog202

  • Gość
Znikające ubuntu 8.04
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-09-03, 16:03:54 »
Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać Lopi. Mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty.

xtrime: tak jak Ci już wcześniej napisałem. Nie dawaj automatycznego ustawiania punktów montowania (rymnęło się). Sam je wybierz przypisując je do wcześniej stworzonych przez siebie (GParted, fdisk etc.) partycji.

xtrime

  • Gość
Znikające ubuntu 8.04
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-09-03, 17:34:37 »
Cytat: black.dog202
xtrime: tak jak Ci już wcześniej napisałem. Nie dawaj automatycznego ustawiania punktów montowania (rymnęło się). Sam je wybierz przypisując je do wcześniej stworzonych przez siebie (GParted, fdisk etc.) partycji.
próbowałem z tymi punktami montowania wcześniej - to nie mój pierwszy linux jaki instaluje ale cóż...

Lopi:sory ale widzisz Regulaminy które na forach są chyba do czegoś zobowiązują?Nie pisze się o swoich problemach w wątkach innych użytkowników a tym bardziej w dotyczących innej zupełnie sprawy.Tak dla porównania piszesz że nie możesz ściągnąć Skype na UBUNTU 6.06.LTS i zainstalować  tleenx2,a chyba zdążyłeś zauwarzyć że mój temat nosi tytuł Znikające Ubuntu..jak się to ma do twojego postu ?