Nowe posty

Autor Wątek: Zablokowany Wątek -" Martwy Windows"  (Przeczytany 6491 razy)

rysban

  • Gość
Zablokowany Wątek -" Martwy Windows"
« dnia: 2008-08-10, 12:56:57 »
Witam .
Zbyt szybko zablokowany wątek . Prawdopodobnie wyłączyła się obsługa klawiatury USB w Biosie i wystarczy zastosować klawiaturę PS2 a będzie możliwość wejścia do biosa i ustawienie tak jak użytkownik chce . Administrator uniemożliwił odpowiedzenie na pytanie zbyt pośpiesznie . Windows jest podatny  na ataki z sieci ale niektórym użytkownikom potrzebny i nie należy pokazywać się jako jedyny słuszny system stosując politykę Microsoftu ponieważ zrazi to wielu użytkowników . Bufonada zawsze zraża do człowieka i systemów operacyjnych również . Pomoc w Linuksie powinna być bez narzucania swego zdania i powinna opierać się na podpowiadaniu co zrobić a nie jak odprawić z kwitkiem bo to nie jest zbyt kulturalne .
Pozdrawiam Ryszard

ZipoKing

  • Gość
Zablokowany Wątek -" Martwy Windows"
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-08-10, 14:10:52 »
Witam,
prosiłbym jeszcze raz o zapoznanie się z powodem przeznaczenia w/w wątku do usunięcia - wątek ów został usunięty ponieważ traktuje on o tematyce rozbieżnej z tematyką forum (jest to forum o Linuksie i systemach uniksowych, a nie Windowsie).

P.S. Wątek przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Zablokowany Wątek -" Martwy Windows"
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-08-10, 20:49:07 »
Ja dodam od siebie tyle, pomimo że korzystałem kiedyś z windowsa, na wielu komputerach mam z nim styczność, jednak bardziej znam się na Linuksie na windowsie potrafię co najwyżej coś zainstalować, powiem tak Linuksa znam lepiej, więc nie chodzi nawet o to czy ktoś powinien pomóc czy to przu windowsie czy przy Linuksie, ponieważ wielu użytkowników od kilku lat używa Linuksa i nie zna windowsa i nie potrafi pomóc i dlatego to jest forum linuksowe, natomiast for związanych z windowsem jest masa i tam prędzej byś znalazł odpowiedź, po to każdy system ma swoje fora aby na nim szukać pomocy, gdyż jedni mogą się specjalizować tylko w jednym zagadnieniu w innym już nie.

Pozdrawiam!