Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
Wczoraj o 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
Wczoraj o 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
Wczoraj o 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
Wczoraj o 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??  (Przeczytany 4230 razy)

okrzyk1

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« dnia: 2008-07-26, 11:03:56 »
Witam swoją przegode z linuksem zaczełem wczoraj. Wydaje się to śmieszne musze się tego nauczyć mam problem ponieważ nie wiem na zainstalować linuxa na serwerze w panelu HyperVM wybieram linuxa debian 4.0 wchodze w SSh przez putty wpisuje komende apt-setup wyskakuje mi okienko w którym jest wybór z jakiej lokalizacji chcem zainstalować wibieram lokalizacje z serwera standartowo jest tam wpisany katalog /debian naciska ok ale wyskakuje błąd wprawdzam w panelu HyparVM w plikach ale nie ma tam takiego katalogu i co zrobić może ja coś zle robie prosze o pomoc może znacie jakieś artykuły opisy installacji.

Pozdrawiam i dziękuję Michał Piotrowski

arctgx

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-07-26, 14:02:17 »
dlaoszczędnościczasutrzebabyłozrezygnowaćjeszczezespacji

Piszesz to dla nas i nie każdy z czytających ma ochotę analizować, gdzie leżą granice między zdaniami. Nie zawsze zresztą można to jednoznacznie określić. Jeśli oczekujesz od kogoś pomocy, mógłbyś sam włożyć choć trochę wysiłku w sformułowanie tekstu. Po przedzieraniu się przez ten słowotok nie mam ochoty zastanawiać się nad jego treścią.

okrzyk1

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-07-26, 17:29:10 »
arctgx zły dzień masz czy co sądząc po twoim zachowaniu i dzisiejszych postach to tak jeżeli nie chcesz pomóc to nie pisz lepiej ! Myślisz że masz moda to co rządzisz forum gówno prawda. Czytania ze zrozumieniem dzieci mają w podstawówce.

Pozdrawiam

Ps nie robię ci na złość ani nie krytykuje tylko nie lubię takich odpowiedzi na inny temat niż jest to w temacie

pit3r

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-07-26, 22:12:24 »
Za taką pyskówę to chyba nie uzyskasz już tutaj pomocy...

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-07-27, 07:14:02 »
Cytat: okrzyk1
Czytania ze zrozumieniem dzieci mają w podstawówce.
Tyle, że ty najwyraźniej jeszcze tego nie przerabiałeś, natomiast masz doskonale opanowane pisanie bez sensu.


Cytat: pit3r
Za taką pyskówę to chyba nie uzyskasz już tutaj pomocy...
Święte słowa...

arctgx

  • Gość
Instalacja i konfiguracja serwera dedykowanego ??
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-07-27, 22:51:50 »
@okrzyk1, witam po przerwie.

Najpierw pochwaliłeś się, że nie potrafisz pisać, teraz - że również czytać. Dodam tylko, że jak chcesz, to pisz sobie od tyłu i bez spacji albo wklej tekst zaszyfrowany. Jeśli komuś będzie się chciało to mielić i odpisywać - jego sprawa.

Ja pozwalam sobie krytykować ten język nie tyle jako moderator, a przede wszystkim jako jeden ze zwykłych użytkowników, któremu zostawiasz ten ciąg znaków do przeczytania i od którego oczekujesz wgłębienia się w problem.

Gdybym robił to jako moderator, zapewne wspominałbym Ci o możliwościach wynikających z jego uprawnień. Nie klep więc bzdur, że rządzę. Najzwyczajniej krytykuję Twoje lenistwo w obróbce językowej, dając głośny wyraz obojętności na Twój techniczny problem (nie ten z językiem...).

P.S. pit3r, le_mon - dzięki za wyręczenie w części odpowiedzi ;)

Chciałbym by ten wątek został na forum. Wiedzy linuksowej nikomu on nie przysporzy, ale może da jakieś wyobrażenie twórcom wątków, by potrafili postawić się w roli czytających.