Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
Wczoraj o 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
Wczoraj o 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
Wczoraj o 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
Wczoraj o 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: może ktoś się wreście zainteresuje ?  (Przeczytany 12595 razy)

dinrandir

  • Gość
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« dnia: 2008-06-10, 12:13:18 »
jestem autorem pulpitu który wygrał trzeci etap, drugiej edycji konkursu na najwyżej oceniany pulpit. Do tej pory (czyli ponad miesiąc od zakończenia konkursu) nikt się ze mną nie skontaktował (wysłałem maila z danymi na konkurs@linux.pl) ani nie dotarła do mnie żadna przesyłka. Napisałem dwa maile jeden 24.05 drugi dwa dni temu. Obydwa pozostały bez odpowiedzi. Może tutaj raczy ktoś mi odpowiedzieć kiedy uzyskam dostęp do hostingu stanowiącego nagrodę za wygranie etapu oraz kiedy zacznę otrzymywać numery linux +.

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-06-10, 23:23:24 »
Witam!

Ja wygrałem w pierwszym etapie właśnie ten hosting, dostałem w odpowiedzi, że mam najpierw zamówić pakiet hostingowy, następnie wysłać maila do kei.pl, że już zamówłem pakiet hostingowy i dostałem fakturkę oraz, że jest to wygrana w konkursie.

Prenumeraty Linux+ do dziś nie otrzymałem, w sumie nawet zapomniałem o tym poinformować, gdyż jestem ciężko zapracowny, z tego względu nawet nie korzystam z nagrody (czytaj hosting), gdyż nie mam nawet czasu zajrzeć na ten serwer. Wrzuciłem póki co portal oparty na Joomla, ale postaram się jakoś wykorzystać ten serwer. Wrazie co serwer jest do kupienia, gdyż w moich rękach się marnuje, jeśli ktoś potrzebuje odsprzedam lub udostępnie w ramach jakiegoś projektu open source :)

Pozdrawiam!

dinrandir

  • Gość
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-06-11, 17:56:02 »
No cóż wysłałem maila do kei.pl być może u nich zdobędę jakieś informację. Dziwi mnie tylko że nikt z ekipy linux.pl nie znalazł chwili by odpowiedzieć na maile albo w tym wątku. Może trzeba być natrętnym i zacząć wydzwaniać i walczyć o swoje...

sys

  • Gość
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-06-11, 19:43:10 »
Jak z facetami :) jak nie trzaśniesz, to nie masz:D

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-06-11, 22:37:09 »
W moim przypadku to było tak:

1. Wysłałem dane na adres redakcji linux.pl i w odpowiedzi dostałem link, pod którym miałem zamówić hosting w kei.pl i tak też zrobiłem.

2. Wysłałem maila, tym razem do kei.pl, że już złożyłem zamówienie na hosting, gdyż takie dostałem polecenie, ponieważ nma maila dostaje się fakturę za którą ja nie płacę. Mail prawdopodobnie niedoszedł, więc faktura była nieopłacona i serwer został zablokowany.

3. Wysłałem drugiego maila do kei.pl i w odpowiedzi dostałem, że muszę jeszcze raz złożyć zamówienie i od tamtej chwili mam już hosting.

Ja akurat mieszkam w Holandii i nie dostawałem prenumeraty Linux+, którą zamówiłem na adres mojej dziewczyny w Polsce, od niej się dowiedziałem że do dziś żadna gazeta nie doszła na jej adres. Ponieważ mieszkam w Holandii całkowicie o tym zapomniałem, jeśli tu żaden z adminów nie da odpowiedzi to upomnę się mailowo o te gazetki. Z serwera w ogóle nie korzystam, bo nie mam na to czasu ani nikt go nie chce kupić, więc mogę go udostępnić w ramach projektu open source.

Pozdrawiam!

PS. Nie wiem, czy jest taka możliwość ale radziłbym zmienić tytuł wątku, gdyż ten nie mówi o problemie i wątpię żeby się nim ktoś zainteresował, ja przypadkowo tu trafiłem, proponuję zmienic, np. na "Konkurs Desktopy Czytelników - Nie otrzymałem nagrody"

arctgx

  • Gość
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-06-11, 23:33:36 »
Cytat: roobal
Nie wiem, czy jest taka możliwość ale radziłbym zmienić tytuł wątku, gdyż ten nie mówi o problemie
Możliwość jest.

Prócz treści proponuję też autorowi wątku trochę bardziej po polsku pisać.

dinrandir

  • Gość
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-06-12, 09:30:37 »
Witam

Dostrzegłem jedną literówkę, jeżeli jest ich więcej to będę wdzięczny za wskazanie miejsc gdzie też to piszę nie po polsku. Oczywiście jeżeli chodzi o wyłapanie błędu reakcja jest natychmiastowa, szkoda że nie tyczy się to innych spraw. Również prosiłbym o zmianę tytułu wątku na proponowany przez użytkownika @roobal. Obecny nie jest adekwatny i napisany został pod wpływem złości na "olewanie" przez organizatorów konkursu.

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-06-12, 12:08:36 »
Witam,
Przepraszam za brak kontaktu w tej sprawie jednak przebywałem na krótkim urlopie.
Osobą odpowiedzialną za nagrody w konkursie jest pan Wojciech Rzepka z Kei.pl kontakt to niego: w.rzepka@kei.pl

Prosiłbym o bezpośredni kontakt z nim - dane osób, których prace wygrały zostały przekazane krótko po zakończeniu konkursu i już dawno powinny zostać wysłane.
Na pewno pan Wojtek udzieli bardziej konkretnych informacji niż ja :/
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-07-19, 15:44:27 »
Po rozmowach z panem Wojciechem i przeanalizowaniu treści maili z jego poprzednikiem w Kei.pl muszę przyznać się do wpadki z mojej strony - otóż nie przeczytałem dokładnie pierwszego maila z ustaleniami odnośnie do konkursu i wiem, że to brzmi źle, ale przeoczyłem założenie, że to my mieliśmy zorganizować prenumeratę.
Fragment tego maila:
Cytat: kei.pl
Zastanawialem sie nad prenumerata lub egzemplazami "Linux Magazine" - Moze Pan cos zrobic w tej kwestii?
Kolejne maile już z góry zakładały nagrody i nie wracaliśmy więcej do tematu załatwienia prenumeraty przez nas :/
Cytat: kei.pl
nagrody.
a) etapy
zwycięzca etapu.
1.Pakiet hostingowy Biuro Extra z rocznym abonamentem o wartości 366zł
2.Kwartalną prenumeratę linuxmagazine.
Przyznaję, że sytuacja zrobiła się przykra, a w obecnej sytuacji LM na pewno nie przekaże tych prenumerat - nie było ich na liście sponsorów.

Moja propozycja jest taka:
- osoby, które nadal chcą otrzymać prenumeratę, otrzymają ją (jednak z opóźnieniem) - wykupimy ją po prostu na kwartał w imieniu tych osób
- ewentualnie jesteśmy w stanie zaoferować konto mailowe @linux.pl - za darmo, dożywotnio i o pojemności 1GB (antyspam, antywirus, greylista)

Przepraszam za całe zamieszanie Was jak i Kei.pl - moja wina :/
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-07-19, 21:49:04 »
Szczerze, ja dałem swój screen nie po to by wygrać, naet nie myślałem o wygranej, lecz po to by pokazać swoją pracę, więc nawet zapomniałem o tej prenumeracie :P:P Ale skoro wygrałem i o wygranych mowa to co do konta pocztowego w domenie @linux.pl co trzeba zrobić aby je uzyskać w zamian za rezygnację z prenumeraty?

Pozdrawiam!

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
może ktoś się wreście zainteresuje ?
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-07-20, 00:38:55 »
Cytat: roobal
Ale skoro wygrałem i o wygranych mowa to co do konta pocztowego w domenie @linux.pl co trzeba zrobić aby je uzyskać w zamian za rezygnację z prenumeraty?
Np. napisać maila do mnie z nazwą konta jakie ma zostać założone :)
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl