Nowe posty

Autor Wątek: Odświeżanie tylko 60hz - xorg.conf nie zapisuje się  (Przeczytany 30727 razy)

Offline

  • Users
  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odświeżanie tylko 60hz - xorg.conf nie zapisuje się
« Odpowiedź #30 dnia: 2009-01-26, 17:42:37 »
Witam :)
Bardzo rozbawiła mnie treść tego postu - nie moglem się powstrzymać żeby nie dodać kilku słów od siebie po mino ze post jest już nie aktualny czasowo - a jego autor - być możne już - guru linuxa - być możne - już o systemie Linux i jego klonach dawno zapomniał - wnioskując z ilości jego postów :) - chyba że ma własne forum :) już go nie odwiedza.

chciałbym wrzucić tu jeden link artykułu:
Jak użytkownicy Windowsa zmieniają Linuksa i co powinniśmy z tym zrobić

W którym przedstawiono ciekawe podejście do nowych użytkowników systemu Linux oraz jak powinni względem nich postępować użytkownicy biegli już w użytkowaniu tego systemu.
Wspomnę tylko - wnioskując z własnego doświadczenia - ze zwykli użytkownicy PC maja sporo problemów z samym Windowsem, choć praktycznie jest wszechobecny - więc nie powinniśmy się dziwić tego typu postom jeśli chodzi o linuxa - często wiele osób przesiada się na Linuxa tylko i wyłącznie ze względu na strach przed kontrolą legalności ich obecnego oprogramowania.

http://czytelnia.ubuntu.pl/index.php/2008/12/28/jak-uzytkownicy-windowsa-zmieniaja-linuksa-i-co-powinnismy-z-tym-zrobic/

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)