Nowe posty

Autor Wątek: Konsola i FlashPlayer  (Przeczytany 5206 razy)

buniobomb

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« dnia: 2008-04-16, 22:10:39 »
Pytanie proste: czy mogę w konsoli oglądać filmiki z youtube'a lub podobnego serwisu?? używam przeglądarki links. mogę ją oczywiście zmienić na jakąś inną ale działającą pod konsolą. nie jest mi to niezbędne ale służy jako ciekawostka i pomoc na przyszłość, ponieważ chcę przejść całkowicie na konsole a X'ów tylko do gier używać.

TheUsh

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-04-16, 22:21:32 »
Nie, nie da rady. Btw. po co sobie życie utrudniasz? :P

chmooreck

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-04-16, 23:06:30 »
Cytat: TheUsh
Nie, nie da rady. Btw. po co sobie życie utrudniasz? :P
Czyżby ?
google -> gnash youtube

buniobomb

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-04-17, 22:05:29 »
nie utrudniam. a o gnash'u czytalem ale nie znalazlem wpisu zeby on dzialal z links'em. chyba ze cos przeoczylem

norbert_ramzes

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-04-17, 22:11:12 »
Ewentualnie można ściągnąć film przy pomocy clive i oglądnąć go w np mplayer'ze.

buniobomb

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-04-17, 22:34:40 »
to tez juz znalazlem ;] spokojnie, prace domowa odrobilem :P az taki glab nie jestem :)

chmooreck

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-04-17, 22:45:07 »
Cytat: buniobomb
a o gnash'u czytalem ale nie znalazlem wpisu zeby on dzialal z links'em. chyba ze cos przeoczylem
można za jego pomocą w prosty sposób odtworzyćnp. film z youtube'a podając adres stronki z filmem...
oczywiście nie jest to wtyczka do linksa...
..chociaż może ktoś by się mógł pokusić o doimplementowanie obsługi flasha w linksie - też się jeszcze z czymś takim nie spotkałem

chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że pod konsolą można sobie pooglądać (w mniejszym lub większym stopniu) elementy flashowe

norbert_ramzes

  • Gość
Konsola i FlashPlayer
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-04-18, 00:38:12 »
Cytat: chmooreck
..chociaż może ktoś by się mógł pokusić o doimplementowanie obsługi flasha w linksie - też się jeszcze z czymś takim nie spotkałem
JavaScript też by się przydał.