Nowe posty

Autor Wątek: Instalacja Xubuntu  (Przeczytany 7952 razy)

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Instalacja Xubuntu
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-04-08, 17:19:39 »
Ja mam na okładce od 7.10 napisane 256MB RAM, chyba, że ja mam jeszcze jakąś starą wersję okładki :)



Tylko, że teraz mam laptopa z 512 MB i muli się tak samo jak na desktopie z 256 zwłaszcza ładwanie Gnoma, nawet mysłałem, że to wina Compiz Fusion ale gdy go wyłączyłem Gnome nadal ładował się długo, dlateg oprzesiadłem się na Debiana :) Jedyna różnica między laptopem z 512 a desktopem z 256, to że system ładuje się na laptopie szybciej ale sam system chodzi woniej niż żółw i w tym miejscu aż mi cieżko się do tego przyznać ale windows na desktopie, za czasów kiedy go jeszcze używałem, chodził mi szybciej. Poza tym pracowałem na wielu wersjach Ubuntu i mam wrażenie, że ten system jest w ogóle niedopracowany, jedyna wersja na której mi się na prawdę dobrze pracowało to właśnie 7.04.

Pozdrawiam!

Tadzio_88

  • Gość
Instalacja Xubuntu
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-04-09, 17:10:56 »
Acha.
Mam jeszcze mały problemik.....
Podczas przeszukiwania serwera lustrzanego po chwili przestało mi wogóle czytać ze CD-ROMu i tak jakby się trochę przycięła ta instalacja.
To instalować bez neta a później najwyżej skonfiguruje czy co mi polecicie?

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Instalacja Xubuntu
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-04-09, 17:35:30 »
Cytat: Tadzio_88
To instalować bez neta a później najwyżej skonfiguruje czy co mi polecicie?
Ja polecam odłączyć kabelek podczas instalacji, potem skonfigurować sobie apta, poczytaj http://debian.linux.org.pl/zrobione/apt-howto/apt-howto.html/.

W moim przypadku, częstko występowały błędy jak miałem podłączony kabelek od neta :)

Pozdrawiam!