Nowe posty

Autor Wątek: Zrzut ekranu podczas instalacji  (Przeczytany 8802 razy)

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
Zrzut ekranu podczas instalacji
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-03-08, 23:16:04 »
Ja dodam od siebie tyle, że VirtualBox oferuje w swoim programie opcję zrzutów ekranu podczas instalacji i nie tylko :)

Pozdrawiam!

  • Gość
Zrzut ekranu podczas instalacji
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-03-09, 14:52:10 »
Cytat: arctgx
Cytat: tomek-k
Ten przycisk do robienia zrzutów ekranu w instalatorze Etch'a nie jest jakimś dodatkiem, tylko po prostu taką funkcję ma instalator sam w sobie. Twórcy instalatora dodali opcję robienia zrzutów ekranu na wypadek gdyby podczas instalacji wystąpił jakiś błąd - wtedy robisz zrzut ekranu i możesz go wysłać jako dodatek do zgłoszenia błędu.

A, że pytanie było "jak robić zrzuty ekranu podczas instalacji Debiana" to po prostu dałem odpowiedź - "instalator Debiana ma taki guzik, który robi zrzuty ekranu z procesu instalacji".
Odnoszę (nie wiem, na ile trafione) wrażenie, jakbyś odebrał moją wypowiedź jako krytykę Twojej wcześniejszej :)

Nie pisałem nigdzie o tej funkcji jako dodatku, a teraz dla uniknięcia zamieszania, zamiast o "standardzie" napisałbym o "czymś powszechnym", co miałby każdy instalator większej dystrybucji. Ale już odpisałeś, więc nie będę edytował postu.
Twojej poprzedniej wypowiedzi, tak szczerze mówiąc, nie zrozumiałem :P Najpierw napisałeś:
Cytat: arctgx
Nawiasem, chyba twórcom dystrybucji można by zaświecić, że warto w instalatorach dodawać ułatwienia tworzące zrzuty
Więc napisałem, że w Debianie już takie "ułatwienie" jest. A potem napisałeś:
Cytat: arctgx
Fajnie, jeśli są gotowce w postaci takich guzików, ale póki nie są standardem, preferuję niezależność od dystrybucji
No ale już chyba nie warto roztrząsać tematu ;)

arctgx

  • Gość
Zrzut ekranu podczas instalacji
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-03-09, 23:15:43 »
Dopiszę tylko, że nie zwróciłem uwagi na własną wypowiedź ze stycznia, a swojego Debiana instalowałem ostatnio z CD kupę latek temu, jeszcze jako AGNULA/DeMuDi (dystrybucję do tworzenia/obróbki dźwięku, która dawno skończyła rozwój) i z tamtych czasów nie pamiętam takiej funkcji.

Pozdrawiam, też mi się nie chce dalej tego rozbebeszać, na forum przynajmniej... ;)