Nowe posty

Autor Wątek: Internet Radiowy  (Przeczytany 3943 razy)

mario360x

  • Gość
Internet Radiowy
« dnia: 2007-12-25, 10:07:12 »
Witam niektórzy znają mnie już z poprzedniego wątku chciałem założyć profesjonalny darmowy hosting sytego co mi pisaliście   profesjonalne hostingi mają 100-155mbps szybkości transferaz   a największa prędkość jaką nogę mieć z Multimedi ( firmy która udostępnia mi dostęp do internetu  ) to 6144kb/s  

I dlatego piszę ten wątek żeby się dowiedzieć czy wo gulę mój pomysł jest możliwy do zrealizowania  i jak sprzęt potrzebuję

Jak założyć serwer  abym mógł udostępniać internet radiowy dla siebie i kilku najbliższych domów i jaki sprzend bym potrzebował ( nie piszę że coś takiego zrobię  ale chciałem wiedzieć )    

Proszę napisać co potrzebuję jakie oprogramowanie i sprzed oczywiście (bo oprócz komputera  muś być chyba jakiś nadajnik czy coś takiego  )

marcinv

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-12-25, 12:20:05 »
Uważam, iż powinieneś odwiedzić ten link, tam wszystko jest!!

cytat: Wyniki 1 - 100 spośród około 631,000 dla zapytania Internet Radiowy. (Znaleziono w 0,33 sek.)

mario360x

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-12-25, 12:28:19 »
wiem ale chciałem znać wasze opinię
co myślicie o tym pomyśle czy to mogło by pomóc hostingowi itp.    
nie potrzebuje instrukcji krok po kroku jak to zrobi coś takie , bo to rzeczywiście morze pisać w google

chmooreck

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-12-25, 12:29:23 »
Przede wszystkim potrzebujesz sprawdzania pisowni w przeglądarce internetowej... post wysyłaj dopiero, jak nie będziesz miał żadnych wyrazów podkreślonych na czerwono. Bardzo źle się czyta to, co napisałeś...

Co do sieci wifi: STFW

Jeśli nie wiesz co to jest STFW lub moja odpowiedź wydaje ci się niegrzeczna zalecam lekturę http://rtfm.killfile.pl


Edit (ChmOOrecK): popracuj również nad gramatyką.

akurczyk

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-12-25, 12:56:39 »
są takie anteny wzmacniacze dla klientów ty wysyłasz na 100 metruw (w realu jakieś 20). ale oni odbieraą to z 2 km bo to jest wzmacniacz sygnału  ale jeśli dla kilu domów to stawiasz antene na dachu klient stawia antene na dachu ity podłączasz ję do rutera najlepiej na dachu im krutszy kabel tym lepiej bo tracisz sygnał na duł kabel sieciowy i podłączasz do kompa iptabels dzielisz równo dostęp dla każdego inkasujesz opłaty pod koniec mieisą ca i opłaczasz neta.

mój znajomy zrobił coś takiego tylko na kablu w bloku i ma dobrą prentkość za free oni płacą np za 512 30 zł a on ma za free wziął neta z dialogu.

chmooreck

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-25, 13:05:38 »
Cytat: akurczyk
mój znajomy zrobił coś takiego tylko na kablu w bloku i ma dobrą prentkość za free oni płacą np za 512 30 zł a on ma za free wziął neta z dialogu.
legalnie ?

Offline

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
Internet Radiowy
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-12-25, 13:20:29 »
Czepiasz się chmooreck ;P

M.

akurczyk

  • Gość
Internet Radiowy
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-12-25, 13:24:14 »
nie wiem chyba tak bo ma firme