Rozdajemy Linuksa > Pomysły i uwagi

Rozdajemy linuksa

(1/3) > >>

Rysh:
Witam wszytkich :)

Chcialbym zapytać odnośnie promocji akcji "Rozdajemy linuksa" w waszym mieście? Czy ktoś z was wieszał jakieś ulotki np w swojej szkole? Bo wpadłem jakies 3-4 dni temu na pomysł żeby na tablicy ogłoszeń u siebie na uczelni wywiesić właśnie taką ulotke, wraz z dystrybucjami jakie posiadam i adresem do strony http://linux.pl/rozdajemy. Jak wiadomo duża część użytkownikow nie posiada dostepu do internetu, inna cześć nie ma pojęcia o takiej akcji. Dlatego chcialbym zapytać was o taki pomysl, i ewentualnie przygotować jakąś wspolna ulotke (uniwersalna - w gimie).

Edit:
Nie wiem jak żyjecie z adminami linuxnews.pl ale moze nawiazecie z nimi wspolprace odnosnie kampani?

Arkadiusz Bednarczyk:
Hmm, pomysł z ulotką nie jest zły - jeżeli ktoś ma ochotę coś takiego przygotować to będzie bardzo miło. Niekoniecznie musi to być w gimpie, może być np. w ODF - potem łatwo to wyeksportować do pdfa. Możemy również sami coś takiego przygotować i udostępnić na stronie.

Z Kociem mamy dobre stosunki, więc możliwe że przyłączy się do akcji :)

Rysh:
Myślę że wielkość takiej ulotki nie powinna być wieksza niż katka A4, kartka A5 chyba byla już nawet dobra. W każdym razie lepiej przygotowac ulotke w wiekszym rozmiarze, wtedy każdy mógł by sobie zmniejszyć i wydrukować w takim jakim mu odpowiada. Acha i najlepiej zeby ulotka była w odcieniach szarości. Chciałbym ją powielić kilkadziesiac razy :) A wiadomo jak bedzie taniej :)

Jakoś ta ulotka mi nie wychodzi :) Jestem za mało kreatywny :) Może pomoże ktoś z forumowiczów? :)

Pozdrawiam.

Arkadiusz Bednarczyk:
No to proszę:

Wersja do modyfikacji:
http://www.linux.pl/rozdajemy/ulotka.odt

Wersja w PDF:
http://www.linux.pl/rozdajemy/ulotka.pdf

norbert_ramzes:
Chyba zamieszczę baner na swojej stronce i zastanawiam się, bo pasowałoby też zrobić baner z linkiem do tego tematu albo do samych ulotek co wkleił A.B. Tylko że nie mam do tego pomysłów ani talentu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej